Aktualności

Akademia

Akademia Miedzi i PKO BP zapraszają dzieci na Festiwal Piłkarski!

30.09.2021, 12:41
W niedzielę 10 października Akademia Piłkarska Miedzi Legnica wraz z PKO Bank Polski zapraszają wszystkie chętne dzieci urodzone w latach 2012-2017 do wzięcia udziału w Festiwalu Piłkarskim. Każdy uczestnik naszej zabawy otrzyma paczkę niespodziankę. Zapraszamy!

Festiwal Piłkarski przeznaczony jest dla dzieci z roczników 2012-2017. Nie ważne czy grasz w klubie, na podwórku czy dopiero chcesz spróbować swoich sił w piłce nożnej. W każdym z tych przypadków jesteś bardzo mile widziany podczas naszego festiwalu. Akademia Miedzi wraz z PKO BP przygotowały dla każdego uczestnika nagrodę niespodziankę!

Festiwal Piłkarski zapowiada się fascynująco. Każdy z uczestników będzie mógł spróbować swoich sił w grach 3x3, 4x4 oraz konkursach z nagrodami. Formuła grania będzie zależna od liczby uczestników. Nie ma też przydziału do zespołu, istotna będzie kolejność zapisów, a w grach obowiązywać będą  przejścia między boiskami. Dodatkowo nie zabraknie naszych piłkarzy z pierwszego zespołu, z którymi wszyscy będą mogli porozmawiać, zdobyć ich autografy czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Poza tym uczestnicy obejrzą specjalny pokaz freestyle football oraz będą mogli skorzystać z posiłku przygotowanego na grillu. Nie zabraknie dmuchańców, stoiska informacyjnego Akademii Miedzi oraz strefy PKO Banku Polskiego.

Festiwal Odbędzie się w Parku Miejskim w Legnicy na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Hetmańskiej. Zapraszamy dzieci, rodziców oraz trenerów do wspólnej zabawy z Akademią Piłkarską Miedzi Legnica i PKO Bankiem Polskim.

– Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci do wzięcia udziału w tym wyjątkowym festiwalu. Co ważne, nikt nie wyjdzie od nas z pustymi rękami. Poza przygotowanymi upominkami, mamy także konkursy z nagrodami. To wspaniała okazja aby bawić się razem z Akademią Miedzi i PKO BP oraz wrócić do domu np. z nową piłką – zachęca Marcin Garuch koordynator przestrzeni Miedź Kids w Akademii Miedzi Legnica.

Zapisy będą odbywać się na miejscu w dniu turnieju. Serdecznie zapraszamy!

HARMONOGRAM FESTIWALU

10:45 – 11.30 – zapisy dla dzieci z roczników 2015-2017

11:30 – 13.30 – turniej dla dzieci z roczników 2015-2017

13:45 – 14.30 – zapisy dla dzieci z roczników 2012-2014

14:30 – 16.30  - turniej dla dzieci z roczników 2012-2014

Partnerem Festiwalu Piłkarskiego Miedzi jest PKO Bank Polski – oddział w Legnicy (ul. Wrocławska 25).


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl