Aktualności

Akademia

Akademia Miedzi wraca do treningów

08.01.2022, 12:42
Najbliższy poniedziałek będzie pierwszym dniem treningowych w nowym roku dla zespołów Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Czas zakończyć przerwę świąteczną i zabrać się do wiosennych przygotowań.

Zawodnicy i trenerzy Akademii Miedzi odpoczywali w przerwie zimowej ponad 20 dni. W najbliższy poniedziałek cała akademia wróci do zajęć treningowych.

- 10 stycznia jest dniem powrotu do procesu szkoleniowego, po 23 dniach przerwy na regenerację z uwzględnieniem indywidualnych programów treningowych dla zawodników. Wysoka intensywność procesu szkoleniowego w rundzie jesiennej wymagała zachowania optymalnej proporcji między wysiłkiem, a regeneracją. Dla zawodników i trenerów, był to również bezcenny czas, który mogli spędzić z najbliższymi. Od poniedziałku rozpoczynamy proces treningowy zgodnie z założeniami Modelu Gry i Modelu Szkolenia – wyjaśnia Tomasz Syska dyrektor Akademii Miedzi.

Cele na nadchodzącą rundę pozostają niezmienne. Każdy zespół będzie pracował w ściśle określony przez trenerów sposób. Mimo to, niezmienne pozostaje dbanie o rozwój poszczególnych jednostek, tak jak było to dotychczas.

- Cele krótkoterminowe i długoterminowe są niezmienne z przyjętą wcześniej ideą pracy Akademii Miedzi, dlatego kontynuujemy swoją ścieżkę rozwoju – dodaje Tomasz Syska.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl