Aktualności

Klub

Autokar Miedzi wyruszył w trasę

25.11.2021, 14:45
W drogę na mecz z GKS-em Katowice piłkarze Miedzi po raz pierwszy wyruszyli autokarem dedykowanym naszemu klubowi. Teraz legnicki zespół zmierzający na wyjazdowe spotkania wyróżniać będzie niebieski autokar z herbem i złotym napisem „MKS Miedź Legnica”.

- Mam nadzieję, że zawodnikom i kibicom nowy brand na autokarze przypadnie do gustu. Od teraz zespół będzie jeździł po kraju autokarem dedykowanym klubowi, który reprezentują na stadionach w całej Polsce - mówi Bartosz Dziweńka, Prezes Zarządu firmy Zawisza Travel i kibic Miedzi.
 
Główną barwą autokaru dedykowanego Miedzi jest niebieski. Po obu stronach znajduje się herb oraz złoty napis „MKS Miedź Legnica”. Mniejszy napis z nazwą klubu umieszczony jest z przodu pojazdu. Za szybą pojawił się też jubileuszowy proporczyk Miedzi. Nie zabrakło też odniesienia do najważniejszego trofeum zdobytego przez zielono-niebiesko-czerwonych, czyli Pucharu Polski wywalczonego w 1992 roku. Nowy branding autokaru jest kolejnym elementem wpisującym się w obchody 50-lecia Miedzi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl