CLJ: Ważny remis po zaciętym meczu

28.09.2013, 14:07

clj_-_uks_ruch_-_34.jpgJuniorzy Miedzi Legnica w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów zremisowali 1:1 ze Śląskiem Wrocław. Remis w tym spotkaniu można uznać za sprawiedliwy. Obie drużyny stworzyły sobie sporo sytuacji bramkowych, ale wynik spotkania został ustalony jeszcze przed przerwą.

Mecz od pierwszych minut był bardzo wyrównany. Sytuacje bramkowe przenosiły się z jednej bramki pod drugą, a obaj golkiperzy mieli pełne rękawice roboty. Pierwsza bramka należała do gospodarzy. Po szybkiej akcji skrzydłem pomocnik Śląska dograł piłę wzdłuż linii bramkowej a z bliska do siatki wepchnął ją Daniel Łuczak. Była 35 minuta gry. Miedź odpowiedziała bardzo szybko bo już siedem minut później. Najprzytomniej w zamieszaniu podbramkowym zachował się Marcin Wasilewski i zdobył wyrównanie. Druga połowa spotkania rozgrywanego przy Oporowskiej była bardzo zacięta. Obydwa zespoły marnowały kolejne okazje bramkowe. Gole już nie padły.

Śląsk Wrocław – Miedź Legnica 1:1 (1:1)

Bramki: 35 Łuczak – 42 Wasilewski

Miedź Legnica: Kopystiański – Ciunowicz, Wachowiec (69 Miazga), Grygierczyk, Zatwarnicki, Chodyga, Tulik, Światły, Kulasa (78 Michalik), Wójcik (81 Gołębiewicz), Wasilewski (76 Cebulski.)