Aktualności

Biznes

Cukrowe Wybryki Moniki lokalnym partnerem Miedzi w aplikacji!

07.04.2021, 14:00
Cukiernia „Cukrowe Wybryki Moniki” została lokalnym partnerem Miedzi Legnica w aplikacji Fortuna 1 Ligi. Teraz robiąc zakupy w tym wyjątkowym miejscu możesz wspierać swój Klub!

„Cukrowe wybryki Moniki” to cukiernia zajmująca się produkcją tortów, babeczek i innych smakołyków, słynąca z wyjątkowych, pięknie zdobionych wyrobów. Na rynku działa już od kilku lat. Teraz płacąc kartą zarejestrowaną w aplikacji Fortuna 1 Ligi, zamawiając słodkości w tym niezwykłym miejscu, możesz jednocześnie wspierać Miedź!
 
- Cieszymy się, że cukiernia „Cukrowe wybryki Moniki” zdecydowała się na wejście w partnerski program aplikacji Fortuna 1 Liga. Kibice Miedzi już od dawna znają i cenią przepyszne i pięknie zdobione wyroby cukierni, delektując się tymi wyjątkowymi słodkościami. Od teraz kupując wyroby cukierni „Cukrowe wybryki Moniki” wesprzemy również swój ukochany klub – zauważa Jakub Watral, koordynator Klubu Biznesu Miedzi Legnica.
 
Zachęcamy do korzystania z usług cukierni „Cukrowe wybryki Moniki”, mieszczącej się przy ul. Izerskiej 36/5 w Legnicy! Zainteresowanych dołączeniem do grona partnerów aplikacji prosimy o kontakt z naszym koordynatorem Jakubem Watralem, wysyłając wiadomość na adres jakub.watral@miedzlegnica.eu lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer 503 995 943. Zapraszamy do współpracy!
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl