Aktualności

Biznes

DJAmedia partnerem Miedzi!

05.07.2022, 13:30
Firma DJAmedia została partnerem Miedzi. Witamy w drużynie i cieszymy się na możliwość współpracy!

DJAmedia działa na rynku nieruchomości oraz świadczy profesjonalne usługi cyfrowe. Firma realizuje projekty na terenie Powiatu Jaworskiego. Składa się na nie budowa pod klucz domów w zabudowie bliźniaczej o różnych powierzchniach. Ponadto pomaga w znalezieniu nieruchomości, obsługuje transakcję jej kupna lub sprzedaży. Współpracuje z notariuszami, rzeczoznawcami i bankami. Pomaga w budowie nowego domu lub w zakupie wymarzonego M.

Dodatkowo współpracuje z ekspertami w zakresie kredytów hipotecznych. Dobierają oni optymalną ofertę, dbając o minimalizację kosztów uzyskania kredytu oraz skrócenie czasu oczekiwania na jego przyznanie. Pomagają kompletować dokumentację dla banku oraz wypełniać formalności związane z przygotowaniem wniosku kredytowego.
 
W sektorze mediów działa od 2011 roku. Posiada obecnie kilka lokalnych serwisów informacyjnych, z których co miesiąc korzysta kilkadziesiąt tysięcy internautów. Oferują one użytkownikom różnorodne i atrakcyjne treści w formie artykułów oraz autorskich materiałów wideo. Są dostępne i aktywne na popularnych platformach społecznościowych, aktywizując tysiące internautów skupionych wokół serwisów i usług.
 
Specjalizuje się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych. Przede wszystkim projektuje funkcjonalne i nowoczesne serwisy internetowe, na podstawie których tworzy dedykowane aplikacje webowe. Zajmuje się także usługami DTP w zakresie projektowania i składu gazet oraz obsługuje zlecenia graficzne i multimedialne. M.in. projekty logo, reportaże z wydarzeń, filmowanie z wykorzystaniem kamer stacjonarnych i drona, montaż filmów, tworzenie animacji i wiele innych.
 
Firma DJAmedia w przeszłości współpracowała już z naszym klubem. Więcej o ofercie firmy znajdziecie na djamedia.pl

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/