Aktualności

Biznes

DSA Investment SA sponsorem Miedzi!

21.07.2021, 14:10
Spółka DSA Investment SA, działająca w ramach Grupy Kapitałowej VOTUM, pozostaje sponsorem Miedzi Legnica na kolejny sezon! – DSA zawsze wspierała piłkarzy Miedzi i tak będzie również w przyszłości – mówi Krzysztof Rosner, Prezes Zarządu DSA Investment SA. Dziękujemy za zaufanie i liczymy na dalszą dobrą współpracę.

Spółka DSA Investment SA powstała w 2011 roku. Działa ona w ramach Grupy Kapitałowej VOTUM, składającej się z wielu spółek i dlatego – oprócz rozwiązań bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem finansowej przyszłości klientów i ich rodzin – może zaproponować atrakcyjną ofertę produktów finansowych, we współpracy z Votum Robin Lawyers SA pomaga kredytobiorcom w odzyskiwaniu nadpłaconych rat z tytułu kredytów indeksowanych lub denominowanych do waluty obcej. Wszystkim osobom zainteresowanym usługą dochodzenia roszczeń oferuje bezpłatną analizę, w której wykaże czy i jakiego zwrotu można się spodziewać.
 
DSA Investment SA proponuje kompleksowe rozwiązania finansowe na przyszłość. Propozycje Spółki minimalizują ryzyka związane ze specyfiką rynków kapitałowych. Jako pośrednik DSA Investment SA oferuje swoim klientom także produkty o charakterze inwestycji długoterminowej, stanowiące zabezpieczenie finansowej przyszłości klientów i ich rodzin. Wiedza i doświadczenie specjalistów firmy – praktyków rynku kapitałowego – czyni z DSA Investment SA godnego zaufania doradcę w dziedzinie inwestycji i pomnażania kapitału.
 
Więcej informacji dotyczących oferty DSA Investment SA znajduje się na portalu dsa.pl
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsorzy:
https://www.droko.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl