Aktualności

Akademia

Ekstra Talent ponownie w Legnicy

22.09.2022, 14:00
W najbliższą niedzielę do Legnicy ponownie zawita turniej Ekstra Talent organizowany przez Fundację Ekstraklasy. Legnicka edycja odbędzie się na sztucznym boisku przy ul. Hetmańskiej. Główną nagrodą jest okazały puchar ufundowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Celem turnieju jest promowanie piłki nożnej wśród najmłodszych, kształtowanie zdrowego, aktywnego trybu życia, wychowanie poprzez sport, a także zachęcanie do rozwoju swoich piłkarskich umiejętności w ramach akademii piłkarskich tworzonych przez kluby Ekstraklasy.

Legnicka odsłona rozgrywek turniejowych odbędzie się już w najbliższą niedzielę (25.09). Tegoroczna edycja turnieju przeznaczona jest dla dziewczynek i chłopców z kategorii wiekowych U12. Rozgrywki odbywać się będą na sztucznym boisku przy ul. Hetmańskiej.

Podczas turnieju odbędą się testy motoryczne (Beep Test, bieg wahadłowy 10x5m, zwis na drążku) oraz zostaną wręczone statuetki w kategoriach Król strzelców, najlepszy bramkarz. Nikt nie wyjdzie z pustymi rękami. Przewidziano puchary dla wszystkich drużyn, medale za miejsca 1-3 w kategorii dziewczynki i chłopcy oraz dyplomy i posiłek energetyczny dla każdego uczestnika.

Początek turnieju Ekstra talent w niedzielę 25.09 o godz. 9:30, ul. Hetmańska.

Regulamin turnieju - TUTAJ


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-rl.pl/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna