Aktualności

Klub

GKS Grębanin dołącza do Klubów Partnerskich APML

02.08.2022, 14:00
Do elitarnego grona Klubów Partnerskich Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica dołącza GKS Grębanin. Witamy na pokładzie i życzymy udanej współpracy!

GKS Grębanin, jako stowarzyszenie kultury fizycznej, prowadzące działalność́ w zakresie sportu i rekreacji ruchowej, został reaktywowany w 2013 r. przez swoich wychowanków Roberta Szuberta i Damiana Jerzyka. Głównym celem GKS Grębanin jest mobilizacja młodych ludzi do uprawiania sportu i zdrowego stylu życia. Podczas podpisania umowy o współpracy odbył się także mecz kontrolny pomiędzy obiema drużynami.

- To dla nas wielki zaszczyt zostać partnerem tak dużego klubu jakim jest Miedź. Mamy nadzieję, że przyniesie to dużo korzyści dla obu ze stron, a przede wszystkim młodzieży, która poprzez nasze partnerstwo będzie mogła rozwijać się w dużo lepszym stopniu niż dotychczas – mówi Robert Szubert prezes GKS Grębanin.

- Podpisanie umowy partnerskiej połączone z meczem kontrolnym, to pierwszy krok na ścieżce rozwoju naszej współpracy. Staż trenerski, testy szkoleniowe perspektywicznych zawodników, turniej Klubów Partnerskich, warsztaty szkoleniowe dla trenerów czy zaplanowane treningi pokazowe, to kolejne działania, które zrealizujemy w ramach umowy partnerskiej w obecnym sezonie. Aktywność i zaangażowanie w nasze wspólne działania, mają fundamentalne znaczenie w budowaniu procesu szkolenia dzieci - powiedział Tomasz Syska dyrektor Akademii Miedzi.

Witamy GKS Grębanin na pokładzie i życzymy udanej i owocnej współpracy.

 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-rl.pl/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna