Aktualności

Akademia

Grała Akademia Miedzi

20.09.2021, 10:32
Prezentujemy pełne podsumowanie weekendowych spotkań i turniejów drużyn Akademii Miedzi.

III LIGA
Stal Brzeg - Miedź II Legnica 2:4 (1:3)
Bramki: 32 Dychus, 75 Sypek - 10 Burgering, 21 Mamis(k), 43 Caetano(k), 95 Vinicius.
Stal Brzeg: Florczak - Wdowiak, Paszkowski, Lechowicz, Leończyk, Matusik, Czajkowski, Niemczyk, Sypek, Koval, Dychus.
Miedź II Legnica: Soloha - Azikiewicz, Bartczak, Rajnisz, Niewiadomski, Lewandowski, Caetano, Burgering, Kaczmarek (80 Karolczak), Mamis (70 Wysiński), Vinicius.
 
U19
Parasol Wrocław - Miedź Legnica 2:0 (0:0)
Miedź Legnica: 
Biegajło - Kukuła (85 Basta), Pisula, Letkiewicz, Łasocha (70 Rozmus)- Wojtak (60 Kokociński), Matuszak (60 Kwartnik), Chmielewski-Kwolek (85 Matusik), Rajca, Ziemba (60 Rewers).
 
CLJ U17
Górnik Zabrze - Miedź Legnica 3:1 (1:0)
Bramka dla Miedzi: 86 Serkies
Miedź Legnica: Madaliński - Nicpoń, Kaczemba, Jabłonka - Kowalski (75 Głogowski), Bernatek, Klimkiewicz, Kyzioł, Suski (62 Sucholas) - Kusiak (57 Ratajski), Uliński (65 Serkies)
 
U16
Miedź Legnica U16 - Olympic Wrocław U17 1:2 (0:1)
Bramka dla Miedzi: 73 Pieprzyński
Miedź Legnica: Kapica (46 Kobyliński) - Cieśliński, Ręczkowski (80 Kalamarz), Sucholas (46 Homa), Przybylok - Woś, Gruś (55 Serkies), Nowakowski, Ratajski (46 Szczerbiak, 70 Szabłowski), Szymoniak(65 Pieprzyński)- Butra
 
CLJ U15
Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 2:0 (2:0)
Miedź Legnica: Adamczak - Popłoński, Kanikowski, Rewers (40 Skrzydliński), Macudziński, Kodzik, Zawicki, Czerwik (70 Merda), Dudzic, Niemier (50 Pawlik), Adamczewski (60 Zięba) 
 
U13
Miedź Legnica - Olympic Wrocław 1:2 (0:0)
Bramka: 53 Augustyniak
Miedź Legnica: Drożdż, Szwaczek, Steczko, Baranowski, Garbaciak, Górecki, Augustyniak, Pacanek, Głowiński. 
Wchodzili: Michalski, Świętek.
 
U12
Turniej Pro-Turnieje w Licheniu
Mecze: 10
Wygrane: 2
Remisy: 2
Porażki: 6
Rywale: Dynamo Kijów, Pogoń Szczecin, Mieszko Gniezno, ŁKS Łódź, Champion Warszawa, Łódzka Akademia Futbolu, Widzew Łódź, Pogoń Zduńska Wola, Ursus Warszawa, GKS Bełchatów.
 
U10
Turniej w Głogowie
Mecze: 10
Wygrane: 4
Remisy: 1
Porażki: 5
Rywale: Lech Poznań, Warta Poznań, Chrobry Głogów, Zagłębie Lubin, Ruch Chorzów, AP Dzierżoniów, Górnik Polkowice.

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl