III LIGA
Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica 2:1
Bramka dla Miedzi: 70 Siedlecki
Miedź II Legnica: Madaliński (60 Soloha) - Jabłonka (65 Pisula), Bartczak (75 Jabłonka), Rajnisz, Frankline (70 Omuru), Wysiński, Żarkowski (46 Wojtak), Omuru (46 Rozmus), Chmielewski (60 Trawiński), Kwolek (46 Fraska), Emanuel (65 Siedlecki).
U17
Miedź Legnica - Piast Gliwice 5:0
Bramki: Flak, 2xWoś, Kusiak, Widziak.
Miedź Legnica (1 połowa): Kapica - Kowalski, Krupa, Kaczemba, Piżuch - Zender, Nowakowski, Szymoniak, Flak (20 Woś), Ratajski - Serkies
Miedź Legnica (2 połowa): Kapica - Kyzioł, Nicpoń, Basta, Dziaduś - Woś, Muller, Kusiak, Pech, Ziemba - Widziak
U17
Miedź Legnica - Mewa Kunice 0:1
Miedź Legnica 1 połowa: Madaliński - Nicpoń, Kaczemba, Piżuch - Kyzioł, Zender, Muller, Szymoniak, Nowakowski - Ratajski, Serkies
Miedź Legnica 2 połowa: Kapica - Dziaduś, Kokocinski, Cieslinski - Matuszak, Woś, Zender (60 Muller, 75 Nowakowski), Ziemba, Pech - Kusiak, Widziak
U16
Miedź Legnica - Piast Gliwice 4:0
Bramki: 2x Szabłowski, 2x Suski.
Miedź Legnica: Kobyliński (46 Skręt) - Homa (31 Cieśliński), Witaszek(61 Homa), Przybylok (61 Kalamarz), Kalamarz (31 Ręczkowski) - Gruś, Czerwik (61 Zawicki), Zawicki (31 Zięba) - Suski (61 Kowaluk), Kowaluk(31 Adamczewski), Szabłowski.
U15
Miedź Legnica - Iskra Kochlice 2:1
Bramki: Niemier, Popłoński.
Miedź Legnica: Mazak - Popłoński, Twardowski, Spychaj, Janiak, Pawlik- Kodzik, Bzdyk, Skrzydliński, Kowalczyk , Niemier.
Wchodzili: Sośnicki, Macudziński, Baranowski, Skraburski.
U14
Miedź Legnica - Polonia Leszno 6:2
Bramki: Nowak, Pierchała , 2x Zalewski, Reece, Karpiak
Miedź Legnica: Gładysz - Małek, Kaliszczak, Czyczerski, Rybka - Duczkowski, Szlachetka, Nowak, Reed, Reece - Pierchała
Wchodzili: Michałków - Michalski, Karpiak, Zalewski, Dzitkowski.
U13
Miedź Legnica - Polonia Leszno 8:1
Miedź Legnica: Szwaczek - Wolski, Steczko, Głowiński, Garbaciak, Sarapata, Baranowski, Augustyniak, Dereń
Wchodzili: Bernatek, Sztyler.
U12
Miedź Legnica - Polonia Leszno 3:4
Miedź Legnica: Sztyler - Czuchrowski, Wilczak, Kujda, Czajka, Solovei, Badyna, Wybieralski Karol, Pileszczak
Wchodzili: Wybieralski Kamil, Kozak.