Aktualności

Akademia

III LIGA: Bezbramkowy remis w meczu z Cariną

13.11.2022, 16:55
Miedź II Legnica bezbramkowo zremisowała z Cariną Gubin. Legniczanie zdobyli cenny punkt, jednak na boisku niewiele się działo. Najlepszej sytuacji do zdobycia gola nie wykorzystali goście.

Mecz Miedzi z Cariną nie był bogaty w sytuacje bramkowe. W pierwszej i drugiej połowie Miedź częściej utrzymywała się przy piłce i próbowała stworzyć zagrożenie. Najczęściej jednak wejścia w pole karne naszych zawodników nie były skuteczne. Brakowało przysłowiowej kropki nad „i”. Za to goście mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść w samej końcówce meczu. Carina przemieściła piłkę szybko w pole karne legniczan, gdzie jeden z zawodników z Gubina przegrał pojedynek z Alanem Madalińskim.

Miedź II Legnica – Carina Gubin 0:0

Miedź II Legnica: Madaliński - Żarkowski, Orzechowski, Letkiewicz, Tauriainen, Garuch, Lewandowski, Llano, Poręba (75 Gurgul), Szczepanek, Agbor (87 Skowron).

Carina Gubin: Czajor - Staszkowian, Płonka, Woźniak, Boksiński, Diduszko, Ryś (75 Haraszkiewicz), Kamon, Więcek, Borkowski (87 Grzymisławski), Siudak (46 Laskowski).

FOTO: B. Hamanowicz/miedzlegnica.eu

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-rl.pl/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna