III LIGA: Miedź i Gwarek podzieliły się punktami

25.03.2023, 14:26
Miedź II Legnica nie wykorzystała atutu własnego boiska i zremisowała z Gwarkiem Tarnowskie Góry 1:1. Oba zespoły kończyły mecz w „dziesięciu”.

Pierwsza połowa rozpoczęła się bardzo dobrze dla Miedzi. W 9. minucie gry Alan Madaliński obronił rzut karny podyktowany po faulu Żarkowskiego, a  w 21. minucie Piotr Stępień otrzymał podanie w pole karne i mocnym uderzeniem pod poprzeczkę dał Miedzi prowadzenie. Następnie Błażej Szczepanek obejrzał drugą w tym spotkaniu żółtą kartkę i musiał opuścić boisko po 33 minutach. Identyczna sytuacja miała miejsce tuż przed przerwą, kiedy drugi żółty kartonik zobaczył zawodnik gości.

Po wznowieniu meczu goście doprowadzili do remisu. W 58 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zamieszaniu pod legnicką bramką, do siatki z najbliższej odległości trafił Jakub Trojanowski. Gwarek próbował jeszcze dwa razy zaskoczyć Madalińskiego, ale bez rezultatu. Miedź miała także swoje okazje w końcówce jednak nie zakończyły się one golem.

Miedź II Legnica – Gwarek Tarnowskie Góry 1:1 (1:0)

Bramki: 21 Stępień – 58 Trojanowski.

Miedź II Legnica: Madaliński – Józefiak, Pojasek, Garuch, Lewandowski (76 Dryja), Szczepanek (Ż, Ż, CZ), Poręba (60 Sławek), Stępień, Orzechowski, Żarkowski, Agbor (70 Skowron).

Gwarek Tarnowskie Góry: Rosół – Pączko (73 Kaczmarek), Barbus, Czuban, Będziszek, Bąk (60 Bednorz), Perreira Neison (46 Gendera), Wiszniowski, Trojanowski, Siga (Ż, Ż, CZ).