III LIGA: Tylko jeden punkt w Jeleniej Górze

23.04.2022, 20:01
Miedź II Legnica po bardzo zaciętym spotkaniu zremisowała w Jeleniej Górze z Karkonoszami 3:3. Legniczanie jeszcze na 10 minut przed końcem spotkania prowadzili na terenie rywala.

W Jeleniej Górze doszło do niespodzianki, bo za taką trzeba uznać prowadzenie gospodarzy w pierwszej połowie. Najpierw Karkonosze zdobyły pierwszego gola po dośrodkowaniu w pole karne i uderzeniu Adriana Dąbrowskiego w kierunku długiego słupka. W 34 minucie wyrównał Michał Pojasek wykorzystując dośrodkowanie od Karolczaka. Gospodarze wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą. Tym razem  Ibrahma Toure wykorzystał dobre podanie w pole karne.

Po przerwie Miedź doprowadziła do remisu. W 65 minucie Grzegorz Bartczak trafił do siatki po dośrodkowaniu Azikiewicza z rzutu wolnego. W 78 minucie było już 3:2 dla Miedzi. Ponownie asystą popisał się Karolczak, który zagrał wzdłuż bramki do nabiegającego Kaczmarka. Na pięć minut przed końcem spotkania Mateusz Czerwiński dał gospodarzom remis, po szybkim wyjściu z własnej połowy i błędzie Solohy.

Karkonosze Jelenia Góra – Miedź II Legnica 3:3 (2:1)

Bramki: 22 Dąbrowski, 42 Toure, 85 Czerwiński - 34 Pojasek, 65 Bartczak, 77 Kaczmarek.

Miedź II Legnica: Soloha - Azikiewicz, Bartczak, Balcewicz - Karolczak, Wysiński (75 Klimkiewicz), Garuch, Pojasek - Kaczmarek, Agbor, Kwolek (46 Żarkowski)