IV liga: Komplet punktów Miedzi II

11.05.2014, 17:59

2014_miedz_2_olimpia_kowary.JPGDrugi zespół Miedzi Legnica pewnie pokonał Olimpię Kowary w hitowym meczu na szczeblu czwartej ligi. Legniczanie ostatecznie wygrali 3:1, choć wynik mógł być wyższy, gdyby tylko podopieczni Mirosława Drączkowskiego wykorzystywali stwarzane przez siebie sytuacje.

Pojedynek Miedzi II i Olimpii był meczem dwóch sąsiadujących w tabeli drużyn. Lepiej w tej rywalizacji wyglądali jednak legniczanie. W 21 minucie Dawid Grittner posłał w pole karne znakomitą piłkę, którą przeciął głową Kamil Zieliński i zdobył dla Miedzi prowadzenie. Niecałe 15 minut później w polu karnym faulowany był Hubert Krawczun, a jedenastkę na bramkę ponownie zamienił Zieliński. Goście kontaktowego gola zdobyli w 48 minucie. Przez drugą część spotkania Olimpia dążyła do wyrównania, ale gole strzelali legniczanie. Najpierw w 83 minucie Adam Wasilewski trafił w słupek a w doliczonym czasie gry, pięknym uderzeniem głową wynik ustalił Patryk Kiełpiński.

Miedź II Legnica  - Olimpia Kowary 3:1 (2:0)

Bramki dla Miedzi: 21, 35(k) Zieliński, 90 Kiełpiński

Miedź II Legnica: Budzyński  - Bartczak, Księżniakiewicz (46 Kiełpiński), Wosiek, Grittner, Zieliński, Wichlacz, Machaj (65 Wojciechowski), Brożyna, Kucharski (71 B. Szymański), Krawczun(80 Wasilewski)