IV liga: Miedź II rozbiła Nysę Zgorzelec 5:0!

29.08.2012, 20:09

4liga-kusnierz.JPGPierwsze zwycięstwo i w bieżącym sezonie IV Igi odnieśli piłkarze Miedzi II. Legnicki zespół wzmocniony zawodnikami z pierwszej drużyny rozbił Nysę Zgorzelec 5:0. Grający na prawej obronie Wojciech Łobodziński zdobył bramkę, a przy dwóch kolejnych miał spory udział.

Miedź II zagrała wzmocniona kilkoma zawodnikami z pierwszego zespołu. Już po pierwszej połowie było 2:0. Najpierw dośrodkowanie na Goa zamienił stoper Miedzi Szymon Wosiek, a jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Łobodziński. Dla „Łobo” ten występ miał być przetarciem na prawej obronie przed sobotnim pojedynkiem z Flotą. Egzamin zdał bardzo dobrze i – czego można się było spodziewać – dał drużynie wiele także w ofensywie. W 40. min wpakował piłkę do siatki po rajdzie prawą stroną boiska, a w drugiej połowie miał swój udział również przy bramkach Lenkiewicza i Bębenka. Do siatki trafił także dobrze  dysponowany Kamil Hempel. Zatem przetarcie przed sobotnim pojedynkiem z Flotą na zapleczu ekstraklasy wypadło okazale.

MIEDŹ II LEGNICA – NYSA ZGORZELEC 5:0 (2:0)
Bramki: Wosiek (27), Łobodziński (40), Hempel (69), Lenkiewicz (87), Bębenek (90).
MIEDŹ II: Szczepankiewicz - Łobodziński, Bany, Wosiek, Gałęza, Kazimierowicz, Mowlik (65 Zatwarnicki), Nowacki (82 Bębenek), Hempel, Kuciński, Jajko (46 Lenkiewcz).