Kolejna pewna wygrana trampkarzy, remis młodzików

23.10.2014, 15:14

2014_mlodzicy_akademia_-_16.jpgWygrana i remis to bilans młodzików i trampkarzy Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica w meczach z Polonią Środa Śląska, które zostały rozegrane w środę. Trampkarze wygrali 4:0 a młodzicy zremisowali 2:2.

Pierwsza połowa meczu trampkarzy nie zwiastowała wysokiego zwycięstwa podopiecznych trenera Arkadiusza Adacha, którzy przespali tę cześć gry. Oblicze meczu zmieniło się diametralnie w drugich 40. minutach. Nasi trampkarze ruszyli do zdecydowanych ataków i wbili rywalom aż cztery bramki.

Drużyna trenera Wojciecha Górskiego rozegrała w środę jedno z najlepszych spotkań w tym sezonie. Młodzi piłkarze Akademii Miedzi grali bardzo ambitnie oraz walczyli do samego końca. Niestety rywale zagrali również bardzo dobrze a mecz zakończył się remisem.