Komplet punktów Miedzi II Legnica

24.08.2014, 14:58

2014miedz_2_-_olimpia_kowary_3-1_-_4.jpgW jednym z najciekawszych spotkań drugiej kolejki IV ligi Miedź II Legnica pokonała Olimpię Kowary 3:1. Legniczanie przez całe spotkanie nadawali ton grze i zasłużenie zgarnęli komplet punktów. To już drugie zwycięstwo podopiecznych Piotra Jacka w tym sezonie.

Miedź objęła prowadzenie już w 10 minucie. Kamil Zieliński wykończył pewnym strzałem wspólną akcję Bartczaka i Cierpki. Wyrównujący gol padł w 15 minucie po rzucie rożnym. W 35 minucie gry Jakub Chrzanowski z najbliższej odległości podwyższył na 2:1. W drugiej połowie najpierw Machaj a następnie Chrzanowski postraszyli golkipera gości. W 78 minucie Kamil Zieliński miał szanse na kolejnego gola, ale nieudało mu się wykorzystać rzutu karnego. Trzeciego gola udało się zdobyć dopiero w 80 minucie, kiedy to płaskim uderzeniem bramkarza gości pokonał Bartosz Nowak. Miedź II wygrała drugi mecz w tym sezonie i z kompletem punktów plasuje się w czołówce tabeli.

Miedź II Legnica -  Olimpia Kowary 3:1 (2:1)

Bramki: 10 Zieliński, 35 Chrzanowski, 80 Nowak.

Miedź II Legnica: Budzyński – Bartczak, Księżniakiewicz, Tanżyna (88 Wosiek), Kulasa, Cierpka (46 Wichłacz), Zieliński, Machaj (83 Wójcik), Kakoko (46 Nowak), Szymański (62 Zatwarnicki), Chrzanowski (72 Wasilewski).