LDJM: Znakomity początek sezonu

24.08.2014, 18:13

2014_ldjm_miedz_-_slask_wroclaw_4-2_-_6.jpgJuniorzy młodsi Miedzi Legnica prowadzeni przez trenera Michała Grządkowskiego pokonali Śląsk Wrocław w pierwszej serii LDJ 4:2. Legniczanie szczególnie dobrze zaprezentowali się w pierwszej połowie, w której strzelili cztery gole.

Strzelanie w tym spotkaniu rozpoczął Mateusz Cieslik, który w siódmej minucie pokonał bramkarz z rzutu wolnego po faulu na Tkaczu.  Pięć minut później było już 2:0. Tym razem po asyście Tkacza do siatki trafił Kaśczyszyn. Minęły kolejne trzy minuty i było już 3:0. Po solowej akcji Cieślika z 15 metrów nie do obrony uderzył Kaśczyszyn. Na 4:0 w 24 minucie gry podwyższył ponownie Mateusz Cieślik. Po przerwie legniczanie szanowali wynik. Śląskowi udało się zdobyć dwa gole. Jednego po akcji z głębi pola natomiast na 4:2 z rzutu karnego.

Miedź Legnica – Śląsk Wrocław 4:2 (4:0)

Bramki: 7, 24 Cieślik, 12, 15 Kaśczyszyn

Miedź Legnica: Piotrowski  - Pojasek, Broniek, Stachowski, Guściora (41 Socha), Zagórski (48 Wasiuk), Kaśczyszyn (51 Ćwigoń), Poręba (65 Czuba), Trojniarz (70 B.Kubań), Cieślik (Ł. Kubań), Tkacz.