LDJS: Demolka w pierwszej kolejce

24.08.2014, 16:12

2014_LDJS_-_Polar_Wroclaw_10-0_-_25.jpgMiedź Legnica znakomicie rozpoczęła sezon Ligi Dolnośląskiej Juniorów. Podopieczni trenera Bartosza Szymczyka rozbili na własnym boisku Polar Wrocław 10:0. Większość bramek padła w drugiej części meczu.

Pierwszy gol padł tuż po rozpoczęciu spotkania. Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę do siatki wbił Paweł Michalik. Ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 dobijając uderzenie Wójcika w 42 minucie. Na 3:0 tuż po rozpoczęciu gry strzelił Adrian Wójcik. Kolejny gol był dziełem Damiana Ciunowicza, który przeprowadził samotny rajd przez całe boisko i uderzył nie do obrony.  Dwie minuty później na listę strzelców wpisał się Dworak. Od 70 minuty na boisku królował duet Cebulski - Myrta. Najpierw ten drugi podwyższył na 6:0 wykańczając mocnym uderzeniem solową akcję. Chwile później Dworak uderzył z ostrego kąta, piłka odbiła się od poprzeczki a do pustej bramki wbił ją Robert Myrta. Ten sam zawodnik w sytuacji sam na sam podwyższył na 8:0. Kolejne dwa trafienia należały do Jacka Cebulskiego, który w obydwu przypadkach pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam.

Miedź Legnica – Polar Wrocław 10:0 (2:0)

Bramki: 1, 42 Michalik, 46 Wójcik, 50 Ciunowicz, 52 Dworak, 71, 84, 86 Cebulski, 80, 82 Myrta.

Miedź Legnica: Mucha – Ciunowicz, Miazga, Piegus, Magdziak, Światły (60 Woźniak), Krawczun (65 T. Hartman), Polanowski (50 Dworak), Wójcik (50 Cebulski), Michalik (50 J. Rusiecki), Kuśnierz (50 Myrta).