LOJS: Kolejne wysokie zwycięstwo juniorów

18.10.2014, 13:55

2014_lojs_-_chojnowianka_-_32.jpgMiedź Legnica jest wciąż niepokonaną drużyną Ligi Okręgowej Juniorów Starszych. Podopieczni trenera Huberta Łysego idą jak burza. W kolejnym spotkaniu pokonali na własnym boisku Chojnowiankę Chojnów 8:0.

Strzelanie goli w tym meczu rozpoczął już w 6 minucie Kamil Dworak, który pokonał bramkarza ładnym uderzeniem z 14 metrów. Na 2:0 po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Piórka, podwyższył Hartman. Następnie w 31 i 35 minucie na listę strzelców wpisał się dwukrotnie Cichoń, który w obu przypadkach wykorzystał dogranie z rzutu wolnego od Cebulskiego. Popularny „Cebula” wywalczył także rzut karny, który na gola zamienił Dominik Mucha bramkarz legnickiego zespołu.

W drugiej odsłonie padły kolejne trzy gole dla Miedzi. W 51 minucie Skotarczak wykorzystał zagranie Antona Hartmana i podwyższył na 6:0. W 82 minucie goście z Chojnowa sami wbili piłkę do własnej siatki po solowej akcji Staniszewskiego. Wynik w 86 minucie ustalił ładnym uderzeniem Czarnecki.

Miedź Legnica – Chojnowianka Chojnów 8:0 (5:0)

Bramki: 6 Dworak, 26 A. Hartman, 31, 35 Cichoń, 36 (k) Mucha, 51 Skotarczak, 82 gol samobójczy, 86 Czarnecki.

Miedź Legnica: Mucha – Wójtów (30 Czarnecki), Cichoń, Stefaniak, Dworak, Górski, Piórek, Cebulski (55 Adamczyk), Hartman (60 Wesołowski), Szemiot (46 Staniszewski), Andrzejewski (46 Skotarczak).