LOJS: Miedź walczyła w Polkowicach

22.08.2014, 09:51

2014_ldjm_-_pieczarka_-_grodzisk_-_sparing__-_23.jpgKolejny sparing mają za sobą podopieczni trenera Huberta Łysego. Tym razem legniczanie mierzyli się z KS Polkowice. Po ciekawym meczu, w którym padło sześć goli, legniczanie musieli uznać wyższość rywali choć w pewnym momencie spotkania byli blisko korzystnego rezultatu.

Początek meczu należał do Miedzi. Już w 7 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gospodarze strzelili sobie bramkę samobójczą. Ten gol podrażnił zawodników z Polkowic. Od 15 minuty to oni dominowali na boisku skutkiem czego strzelili dwa gole wychodząc do przerwy na prowadzenie.

Po zmianie stron gospodarze nadal atakowali. Przy stanie 3:1 Miedź zaczęła stwarzać sobie sytuacje. Bramkę na 3:2 zdobył Czarnecki. Gdy już wydawało się, że Miedź pójdzie za ciosem i doprowadzi do wyrównania, drużyna z  Polkowic wyprowadziła kontrę zdobywając po niej czwartą bramkę.

KS Polkowice - Miedź Legnica 4:2 (2:1)

Bramki: 7 bramka samobójcza, 70 Czarnecki

Miedź Legnica: Mucha - Szemiot, Stefaniak, Kuczyński, Adamczewski - Laszewski, Skotarczak, Adamczyk, Wesołowski, Czarnecki – Andrzejewski. Grali również: Maciejewski, Dang, Wiedro.