Aktualności

Klub

Miedź już z licencją na kolejny sezon!

15.05.2012, 21:39

pilka_w_siatce.jpgMiedź Legnica znalazła się w gronie 14 klubów II ligi, które otrzymały już licencję na występy w tej klasie rozgrywkowej w sezonie 2012/2013. – Bardzo się cieszę, bo to potwierdzenie, że nasza praca przynosi oczekiwane efekty – mówi Martyna Pajączek, prezes MKS Miedź.

W pierwszym terminie Komisja ds. Licencji II Ligi przy Polskim Związku Piłki Nożnej przyznała licencje 14 klubom, w tym Miedzi. Każdy klub ubiegający się o licencję, musiał spełnić szereg wymogów i potwierdzić to złożeniem obszernej dokumentacji, zawierającej kilkadziesiąt załączników. – To był ogrom pracy. Dziękuję wszystkim, którzy pracowali na to, by Miedź otrzymała licencję już w pierwszym terminie – mówi Martyna Pajączek. – Mam nadzieję, że to nie koniec naszych starań i że wkrótce będziemy musieli uzupełnić dokumentację licencyjną o wymogi I-ligowe – dodaje prezes Miedzi.

Oto kluby II ligi, które otrzymały już licencję na przyszły sezon: MKS Miedź Legnica, Bytovia Bytów, Chojniczanka Chojnice, Jarota Jarocin, Bałtyk Gdynia, Znicz Pruszków, Wisła Puławy, Motor Lublin, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Garbarnia Kraków, Wigry Suwałki, Tyski Sport, Stal Rzeszów, MKS Kluczbork, Pogoń Siedlce.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/