Aktualności

Biznes

MR Service sponsorem Miedzi!

20.07.2021, 14:00
Firma MR Service została sponsorem Miedzi Legnica. W ramach współpracy Miedź będzie promowała logo RSW Group, które będzie mocno widoczne na Stadionie im. Orła Białego podczas domowych meczów Miedzi.

Klub w ramach współpracy z MR Service promować będzie logo RSW Group, które mocno zaznaczy się na legnickim stadionie podczas domowych meczów Miedzi. Będzie też obecne m.in. na biletach meczowych i klubowych grafikach, a przede wszystkim na rękawku koszulek meczowych Miedzi w nowym sezonie!
 
- Jest nam niezmiernie miło, że możemy dołączyć do Miedzi Legnica jako sponsor. Satysfakcja jest tym większa, gdyż jako legniczanie czujemy się związani z klubem. Wierzymy, że nasza współpraca z Miedzią zaowocuje w obopólne, wymierne korzyści zarówno dla klubu, jak i dla całej naszej grupy kapitałowej. Łącząc przyjemne z pożytecznym zamierzamy również ściśle współpracować z Klubem Biznesu Miedzi Legnica, co pozwoli nam nawiązać nowe kontakty biznesowe i umożliwi innym klubowiczom dostęp do szerokiej oferty usług, produktów i kompleksowych rozwiązań naszej firmy na preferencyjnych warunkach – mówi Robert Szymański.
 
Nowy Sponsor Miedzi to polska firma, tworzona przez zespół specjalistów wielu branż. To projektanci, inżynierowie, i menadżerowie, którzy oprócz pasji tworzenia i budowania, wykorzystują swój potencjał i doświadczenie, poszukując innowacyjnych rozwiązań w swoich dziedzinach. Wizytówką firmy jest kompleksowa obsługa inwestycji, bezpieczeństwo, jakość oraz krótki czas realizacji.
 
Zajmują się konsultacjami projektowymi, generalnym wykonawstwem oraz projektowaniem wnętrz, wykonując również pełny zakres branżowy instalacji budynkowych, do których zaliczyć można elektrykę, HVAC, P-POŻ, niskie prądy i wiele innych.
 
- Dążymy do tego, aby współpracować z firmami kojarzonymi z solidnością i sukcesami. Niezmiernie cieszymy się, że logo takiej firmy pojawi się na koszulkach meczowych, klubowych materiałach i legnickim stadionie w jubileuszowym dla Miedzi roku. Wspólnymi siłami w nowym sezonie ruszamy po kolejne sukcesy sportowe i biznesowe  - mówi Jakub Watral, koordynator Klubu Biznesu Miedzi Legnica.
 
 
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsorzy:
https://www.droko.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl