Aktualności

Klub

Nie będziesz w Płocku? Wspieraj Miedź oglądając transmisję

23.04.2024, 18:00
Przed nami wyjazdowe zawody z Wisłą Płock (środa, 24 kwietnia, godz. 18:00). To spotkanie, jak i każde kolejne z udziałem legniczan w Fortuna 1 Lidze będzie można obejrzeć za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go oraz w formule PPV w centrum meczowym STATSCORE. Podobnie jak wszystkie inne transmisje meczów zaplecza piłkarskiej elity. Kupując dostęp do meczu przez nasz specjalny link w formule PPV, nie tylko będziesz mógł cieszyć się piłkarskimi emocjami w każdym miejscu w kraju, ale także wesprzesz Miedź!

Początek środowego meczu na ORLEN Stadionie o godz. 18:00. Wynik podawany będzie na naszym klubowym Twitterze. Pojedynek transmitowany będzie w Polsacie Sport Premium 1, na platformie Polsat Box Go (wykup pakietu - https://bit.ly/PolsatBoxGoF1L) oraz w modelu PPV poprzez centra meczowe STATSCORE (wykup transmisji w PPV - https://bit.ly/MiedzPPV).
 
Transmisje w PPV
 
Dzięki współpracy Cyfrowego Polsatu, Pierwszej Ligi Piłkarskiej oraz firmy STATSCORE kibice mają możliwość zakupu pojedynczych transmisji w modelu PPV. Kibice mogą wykupić dostęp do wybranej transmisji na żywo za pośrednictwem centrów meczowych dostarczanych przez STATSCORE. Po zakupieniu i wpisaniu specjalnego kodu aktywowany jest dostęp do transmisji, która wyświetla się w playerze udostępnianym przez Polsat Box Go. Wybraną transmisję można oglądać w przeglądarkach internetowych na komputerze lub telefonie z systemem Android. Na zakupach dokonywanych przez kibiców zyskają kluby. Istotna część przychodów z każdej transakcji zasila budżet klubu, w którego centrum meczowym dokonany został zakup.
 
Cena transmisji PPV: 10 zł.
 
Wykup transmisję w PPV [https://bit.ly/MiedzPPV
 
PPV – szczegóły techniczne
 
STATSCORE jako partner technologiczny projektu obsługuje zapytania techniczne dotyczące usługi PPV oraz proces reklamacji. Klienci zgłoszenia mogą wysyłać przez formularz znajdujący się na stronie https://helpdesk-ppv.statscore.com/
 
Kibice zainteresowani skorzystaniem z usługi PPV proszeni są zapoznanie się z zestawieniem najczęściej zadawanych pytań:
 
Gdzie znajdę kod dostępu do meczu?
 
Kod dostępu zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail. Mail powinien dotrzeć na skrzynkę maksymalnie po kilku minutach po zaksięgowaniu wpłaty. Tytuł wiadomości to: Twój kod dostępu do meczu w usłudze PPV.
 
Czy mecze wideo dostępne są w aplikacji iOS lub Android?
 
Aplikacja mobilna dla usługi PPV nie jest dostępna. Aby oglądać mecz na smartfonie, należy wykorzystać przeglądarkę internetową i wejść pod konkretny adres internetowy, na którym dostępna jest transmisja. Obsługiwane są tylko przeglądarki w telefonach z systemem Android.
 
Pakiet Polsat Box Go Sport
 
Wykupując pakiet Sport na platformie Polsat Box Go, kibice uzyskają dostęp do transmisji na żywo oraz archiwum wszystkich meczów Fortuna 1 Ligi. W skład pakietu wchodzi również 20 popularnych kanałów sportowych, m.in. Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA, Canal+ Sport 3 i 4 z PKO BP Ekstraklasą czy Eleven Sports z włoską Serie A, hiszpańską LaLigą, francuską Ligue 1 Uber Eats oraz belgijską Jupiler Pro League.
 
Mecze Fortuna 1 Ligi i inne wydarzenia sportowe w Polsat Box Go można oglądać na żywo i na wielu urządzeniach – komputerach, smartfonach, tabletach, wybranych modelach Smart TV, za pośrednictwem przystawek Android TV, Apple TV czy Amazon Fire TV. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.
 
Kibice mieszkający poza Polską mają możliwość zakupu dedykowanego pakietu Fortuna 1 Liga Pass (subskrypcja miesięczna) lub pojedynczej transmisji.
 
Cena pakietu Polsat Box Go Sport: 40 zł (30 dni).
Cena pakietu Fortuna 1 Liga Pass (tylko dla kibiców spoza Polski): 30 zł (lub 6€ / 6$ / 6£).
 
Wykup pakiet Polsat Box Go Sport [https://bit.ly/PolsatBoxGoF1L]

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/