Aktualności

Biznes

Nowe możliwości również za granicą!

15.01.2020, 09:50
Każdy przedsiębiorca, który chce skutecznie rozwijać swój biznes wie, że poza dużą liczbą kontaktów biznesowych na terenie całego kraju ważne są również te, które można nawiązać poza jego granicami. Dlatego właśnie Partnerskie Kluby Biznesu, w skład których wchodzi również Klub Biznesu Miedzi Legnica, wychodzą na wprost oczekiwaniom przedsiębiorców rozpoczynając swoją działalność na terenie Czech.

Dotychczas Partnerskie Kluby Biznesu oferowały swoim klubowiczom możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych z przedsiębiorcami z całej Polski. Dzięki temu mogli oni skutecznie rozwijać swoje biznesy, zwiększać sprzedaż swoich produktów lub usług, a także pozyskiwać kontrahentów z innych miast. Teraz jednak PKB wychodzi z całkowicie nową inicjatywą, której celem jest umożliwienie przedsiębiorcom nawiązywania kontaktów biznesowych również w innych państwach.

W grudniu 2019 roku Partnerskie Kluby Biznesu oficjalnie rozpoczęły proces wdrażania projektu Klubu Biznesu w Czechach. Dyrektorem Regionalnym na terenie Republiki Czeskiej został Michal Hubnik, były zawodnik Legii Warszawa, Sigmy Ołomuniec oraz Reprezentacji Czech. Dzięki tej właśnie współpracy przedsiębiorcy zrzeszeni m.in. w Klubie Biznesu Miedzi Legnica będą mieli możliwość uczestniczenia w spotkaniach biznesowych organizowanych za południową granicą naszego kraju oraz nawiązywania kontaktów biznesowych z tamtejszymi przedsiębiorcami.

Dzięki nowym możliwościom oferowanym przez PKB przedsiębiorcy zrzeszeni w Klubie Biznesu działającym przy Miedzi Legnica, ale również w innych Klubach z terenu całego kraju, mogą rozwijać swoje działalności już nie tylko w granicach Polski, ale również wychodzić ze swoją ofertą na inne kraje europejskie. Oznacza to, że od teraz będą mieli możliwość sprzedaży swoich produktów lub usług przedsiębiorcom i klientom zza granicy, a także szukania korzystnych rozwiązań i ofert dla swoich firm u naszych sąsiadów z Czech.

Na tym jednak nie koniec. Partnerskie Kluby Biznesu w niedalekiej przyszłości planują również utworzenie Klubu Biznesu działającego na terenie Słowacji, co jeszcze bardziej pomoże przedsiębiorcom w skutecznym rozwijaniu ich firm. Aby dowiedzieć się więcej na temat całkiem nowych możliwości rozwoju oraz samego klubu biznesu zapraszamy na spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica, które odbędzie się już w czwartek 23 stycznia 2020 roku w Hotelu Sękowski. Rozpoczęcie spotkania o godzinie 09:00.

Prosimy o wcześniejszą rejestrację TUTAJ.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/