Aktualności

Klub

Od środy rusza przedsprzedaż biletów na Legię

28.03.2023, 18:00
Od środy 29 marca od godz. 9 w Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu rusza przedsprzedaż biletów na bardzo ciekawie zapowiadające się starcie z Legią Warszawa (poniedziałek, 10 kwietnia, godz. 20:00). Tłumnie i z głośnym dopingiem pomóżmy naszej drużynie w rywalizacji z wiceliderem tabeli PKO Bank Polski Ekstraklasy!

W rundzie jesiennej legniczanie po emocjonującym starciu przegrali w Warszawie 2:3. Nad Kaczawą zielono-niebiesko-czerwoni spróbują zrewanżować się piętnastokrotnym mistrzom Polski. By tak się stało, konieczne jest wsparcie fanów.
 
Przedsprzedaż biletów na pojedynek z Legią rusza w środę 29 marca od godz. 9.00! Wszystkich kibiców wybierających się na spotkanie z ekipą z Mazowsza zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. Tak, by uniknąć niepotrzebnych kolejek w dniu meczu. Przypominamy również, iż kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00, a w soboty od godz. 10.00 do 14.00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie).
   
Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci. Bilety i karnety rodzinne zakupicie tylko w Strefie Miedzi.
 
 
GODZINY OTWARCIA STREFY MIEDZI:
poniedziałek - piątek 9:00-16:00,
sobota: 10:00-14:00*
* W dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie.
 
CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI Z LEGIĄ:
Trybuna A/B: 35 zł
Trybuna C: 30 zł
Trybuna D: 30 zł
Bilet ulgowy na trybunę D - sektory A i B: (uczeń / student /emeryt / rencista): 20 zł
*Sektor Rodzinny: 45 zł
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.
 
 
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/