Aktualności

Klub

Od wtorku sprzedaż biletów na GKS Tychy

22.11.2021, 15:00
Domowe spotkanie z GKS-em Tychy (piątek, 3 grudnia, godz. 20:30) będzie ostatnim tegorocznym meczem Miedzi w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Miedź zajmuje pozycję lidera zaplecza PKO Ekstraklasy i zamierza dobrym akcentem pożegnać się z kibicami przed przerwą zimową. Przedsprzedaż biletów na niezwykle ciekawie zapowiadający się pojedynek rusza we wtorek 23 listopada od godz. 11 w Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu.

GKS Tychy należy do grupy drużyn rywalizujących o najwyższe cele w Fortuna 1 Lidze. Zespół z Górnego Śląska znajduje się tuż pod strefą barażową. W pierwszym meczu obu drużyn w bieżącym sezonie legniczanie pewnie wygrali w Tychach 3:0. Spotkanie 20 serii gier odbędzie się w piątek 3 grudnia o godz. 20:30. Przedsprzedaż biletów na pojedynek rusza we wtorek 23 listopada od godz. 11.00! 
 
Kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 18.00, a w soboty od godz. 10.00 do 14.00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie).
 
Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.
 
W związku z rosnącą w Polsce liczbą dziennych przypadków zachorowań na COVID-19 przypominamy, że mecze rozgrywane są w ściśle wyznaczonym rygorze sanitarnym. Bardzo prosimy o zajmowanie wyłącznie tych miejsc, które zostały Państwu przypisane na karnetach i biletach wstępu. Przy wejściach na stadion znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. Kibice zobowiązani są utrzymywać pomiędzy sobą odpowiedni dystans, również podczas przemieszczania się na terenie obiektu. Wychodzenie ze stadionu po meczu będzie odbywało się poszczególnymi sektorami – będziemy Państwa informować o kolejności wychodzenia, by uniknąć zgromadzenia wielu osób w jednym miejscu. Informujemy także, że uczestnictwo w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do organizatora meczu.
 
CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI Z GKS-em TYCHY:
Trybuna A/B: 20 zł
Trybuna C: 15 zł
*Sektor Rodzinny: 30 zł
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.
 
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl