Od zwycięstwa do zwycięstwa. Nysa – Miedź II 0:9

25.10.2014, 20:55

2014_miedz_2_wlokniarz_mirsk__-_35.jpgMiedź II Legnica zdemolowała kolejnego rywala. Tym razem legniczanie pokonali Nysę Zgorzelec aż 9:0. Było to najwyższe zwycięstwo podopiecznych trenera Piotra Jacka w tym sezonie i trzeci mecz z rzędu bez straty bramki.

Miedź II kontynuuje serię zwycięstw. Kolejną ofiarą rozpędzonych piłkarzy z Legnicy jest Nysa Zgorzelec. Podopieczni trenera Jacka potwierdzili swoją doskonała formę odnosząc dwunaste zwycięstwo z rzędu. Legniczanie bardzo szybko rozpoczęli strzelanie w tym meczu. Worek z bramkami już w siódmej minucie rozwiązał Kamil Zieliński. Po zaledwie 35 minutach Miedź prowadziła już czterema bramkami. Oprócz Zielińskiego do bramki rywali w tym czasie trafiali jeszcze Zatwarnicki, Nowak i Wasilewski. Ten ostatni urządził sobie prawdziwy festiwal strzelecki. Napastnik Miedzi II zdobył w tym spotkaniu aż pięć bramek, z czego aż cztery w drugiej połowie. Po przerwie trafił również Nowak a licznik bramek drugiej drużyny Miedzi stanął w tym meczu na dziewięciu. Legniczanie z kompletem punktów przewodzą czwartoligowej stawce z imponującym bilansem bramkowym. Podopieczni Piotra Jacka zdobyli do tej pory 62. bramki tracąc zaledwie dziesięć.

Nysa Zgorzelec – Miedź II Legnica 0-9 (0:4)

Bramki: Zieliński 7', Zatwarnicki 23', Nowak 27', 65', Wasilewski 34', 57', 74', 80', 82'.

Miedź: Małecki – Zgarda, Księżniakiewicz (69' Pilarowski), Wosiek (52' Bany), Kulasa (72' Zasada) – Zatwarnicki (46' Oleksa) Kasperkiewicz (62' Chodyga), Nowak, Zieliński (72' Wojciechowski), Wasilewski, Machaj.