Aktualności

Klub

Patryk Gryckiewicz poprowadzi mecz z GKS-em Katowice

25.11.2021, 12:45
Sędzia Patryk Gryckiewicz z Torunia będzie głównym rozjemcą meczu 19 kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym Miedź zagra na wyjeździe z GKS-em Katowice.

Na liniach arbitrowi głównemu pomagać będą Maciej Śliwiński i Marcin Sadowski. Sędzią technicznym będzie Paweł Dziopak. Za system VAR odpowiadać będą natomiast Jacek Małyszek i Jakub Winkler.
 
W obecnym sezonie sędzia Patryk Gryckiewicz nie rozstrzygał boiskowych sporów w meczach z udziałem Miedzi. W ubiegłych rozgrywkach prowadził wygrane 4:3 przez legniczan wyjazdowe spotkanie z Łódzkim Klubem Sportowym oraz zakończone remisem 1:1 domowe zawody z Zagłębiem Sosnowiec.
 
Początek piątkowego meczu o godz. 18:00. Pojedynek transmitowany będzie za pośrednictwem platformy Polsat Box Go (klub otrzyma procent ze sprzedaży tylko po przejściu na stronę Polsat Box Go przez link afiliacyjny ze strony Miedzi - https://bit.ly/ObejrzyjMiedz). Wynik podawany będzie na naszym klubowym Twitterze. Aby śledzić relację twitterową nie trzeba być zalogowanym na portalu.
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl