Raport z wypożyczeń

28.03.2023, 13:00
Prezentujemy raport dotyczący weekendowych występów naszych graczy wypożyczonych do innych klubów.

Kacper Andrzejewski (Hutnik Kraków, eWinner 2 Liga) - w 73 minucie spotkania z KGHM Zagłębiem II Lubin zmienił na murawie Sławomira Chmiela. Zespół z Nowej Huty zwyciężył 1:0, zdobywając gola z rzutu karnego, gdy Andrzejewski przebywał już na boisku.

Filip Balcewicz (Polonia Warszawa, eWinner 2 Liga) - wyjazdowe spotkanie "Czarnych Koszul" w Puławach oglądał z perspektywy ławki rezerwowych. Stołeczna drużyna wygrała 2:0.

Ruben Hoogenhout (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – wystąpił w dwóch pierwszych kwartach meczu kontrolnego Apklan Resovii z Sandecją Nowy Sącz (3:2), podzielonego na kwarty po 30 minut.

Mateusz Kaczmarek (Wisła Puławy, eWinner 2 Liga) - w 73 minucie starcia z Polonią Warszawa (0:2) zastąpił na boisku Dominika Banacha. Puławianie przegrywali wówczas już dwoma bramkami.

Mehdi Lehaire (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – zagrał w III i IV kwarcie meczu kontrolnego z Sandecją, zdobywając bramkę decydującą o wygranej rzeszowian 3:2.

Bruno Garcia Marcate (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – swoje umiejętności zaprezentował w dwóch pierwszych kwartach spotkania z Sandecją (3:2).

Szymon Stróżyński (Chojniczanka Chojnice, Fortuna 1 Liga) – znalazł się w wyjściowym składzie Chojniczanki na mecz sparingowy z Chrobrym Głogów. Rozegrał 58 minut. Sztaby szkoleniowe podzieliły spotkanie na dwie nierówne części - pierwsza trwała 70 minut, a druga 45 minut.