Remis na początek z mocnym rywalem

01.02.2014, 00:54

2014_miedz_2_formacja_mostki_sparing_-_6.jpgMiedź II Legnica w pierwszym tegorocznym sparingu zremisowała 1:1 z Formacją Port 2000 Mostki. Legniczanie mimo słabszej pierwszej połowy, jako pierwsi wyszli na prowadzenie, a gola dającego przyjezdnym remis, stracili dopiero w końcówce meczu.

Pierwsza część była jednostronna i należy przyznać, że to goście dyktowali w niej warunki gry. Trzeba zaznaczyć, że bardzo dobrze w bramce Miedzi II spisywał się Robert Winogrodzki, który niejednokrotnie bronił groźne strzały gości.

Na początku drugiej połowy Miedź II wyszła na prowadzenie za sprawą gola zdobytego przez Patryka Murawskiego. W trakcie spotkania do bramki gości trafił jeszcze Adrian Wójcik, ale arbiter bramki nie uznał. Druga część była już znacznie lepsza w wykonaniu podopiecznych Mirosława Drączkowskiego, którzy praktycznie zdominowali rywali. Legniczanie mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku, ale nie zdołali ich sfinalizować. Goście zdobyli gola dającego im remis dopiero w końcowych minutach spotkania.

Miedź II Legnica – Formacja Port 2000 Mostki 1:1 (0:0)

Bramka dla Miedzi: Murawski

Miedź II Legnica: Winogrodzki – Oleksa, Wosiek, Pilarowski, Ciunowicz, Kulikowski, Zieliński, Wichłacz, Tulik, zawodnik testowany, Murawski.