Aktualności

Klub

Rusza przedsprzedaż biletów na Znicz!

22.04.2024, 08:45
Miedź w niedzielę wygrała na własnym boisku z Motorem Lublin, a już dzisiaj od godz. 9 w Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu rusza przedsprzedaż biletów na mecz ze Zniczem Pruszków (niedziela, 28 kwietnia, godz. 15)! Znów bądźmy tego dnia razem!

Gorącym dopingiem wspomóżmy naszą drużynę w pojedynku z drużyną z Mazowsza! Przedsprzedaż biletów na pojedynek ze Zniczem Pruszków rusza w poniedziałek 22 kwietnia od godz. 9:00! Wszystkich kibiców wybierających się na spotkanie z żółto-czerwonymi zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. Tak, by uniknąć niepotrzebnych kolejek w dniu meczu. Przypominamy również, iż kupno biletu w przedsprzedaży to zawsze oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00, a w soboty od godz. 10:00 do 14:00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie). 
 
Odwiedź Stadion Miejski im. Orła Białego w Legnicy z najbliższymi, razem spędźcie czas i cieszcie się piłkarskim widowiskiem na pierwszoligowym poziomie. To świetny sposób na aktywny weekend dla całych rodzin i przeżycie wspólnych, pełnych emocji chwil. Zabierz ze sobą bliską osobę, przyjaciół i znajomych, bo takiej atmosfery nie poczujecie w fotelu przed telewizorem! 
  
Przy zakupie biletu lub karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.
 
 
CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI ZE ZNICZEM PRUSZKÓW:
Trybuna A/B: 35 zł
Trybuna C: 30 zł
Sektor Rodzinny: 45 zł
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.
 
GODZINY OTWARCIA STREFY MIEDZI:
poniedziałek - piątek 9:00-16:00,
sobota: 10:00-14:00.
W dni meczowe godziny otwarcia sklepu mogą ulec zmianie.
 
 
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/