Aktualności

Klub

Ruszyła otwarta sprzedaż karnetów na Miedź!

19.07.2021, 13:20
W Strefie Miedzi ruszyła otwarta sprzedaż karnetów na domowe mecze Miedzi w rundzie jesiennej 2021 Fortuna 1 Ligi. Sprzedaż odbywa się zarówno w Strefie Miedzi, jak i w serwisie bilety.miedzlegnica.eu.

Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi związanymi z pandemią koronawirusa, mecze Miedzi na legnickim stadionie może oglądać obecnie maksymalnie 3000 widzów (udostępniamy co drugie krzesełko). Połowę tej puli, a więc 1500 miejsc, klub przeznaczył do sprzedaży karnetowej. Od poniedziałku 19 lipca ruszyła sprzedaż otwarta karnetów w Strefie Miedzi oraz na stronie bilety.miedzlegnica.eu (przypominamy: login do systemu to numer PESEL klienta, a hasło to nazwisko pisane WIELKIMI literami bez polskich znaków). Natomiast od 3 sierpnia ruszy przedsprzedaż biletów na pierwszy domowy mecz Miedzi w nowym sezonie (z GKS Katowice).
 
Nowy sezon Fortuna 1 Ligi zapowiada się bardzo ciekawie, a jesienią w Legnicy czeka nas co najmniej 10 meczów Miedzi, kolejno z: GKS Katowice, Skrą Częstochowa, GKS Jastrzębie, ŁKS Łódź, Podbeskidziem, Zagłębiem Sosnowiec, Arką Gdynia, Górnikiem Polkowice, Odrą Opole i GKS Tychy. Warto w nich wspierać naszą drużynę i trenera Wojciecha Łobodzińskiego! Wzorem poprzednich lat, karnet uprawni do wejścia także na ewentualne pojedynki Pucharu Polski. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.
 
Dlaczego warto kupić karnet na Miedź?
 
Powodów jest co najmniej kilka! Przede wszystkim kupując karnet wspierasz Miedź, okazujesz przywiązanie do barw i wiarę, a także przyczyniasz się do budowy silnego klubu! Oszczędzasz także pieniądze, bo kupno karnetu jest tańsze niż kupowanie pojedynczych biletów na poszczególne mecze. Dodatkowo przed każdym meczem nie musisz stać w kolejkach i tracić czasu – z karnetem idziesz prosto do wejścia i szybko zajmujesz miejsce na trybunach. Ponadto masz gwarancję swojego stałego miejsca, które wybrałeś sobie na całą rundę. Masz pewność, że widok na murawę jest zawsze taki sam. Twoje miejsce będzie na Ciebie czekać także na ewentualnym meczu Pucharu Polski! Posiadaczom karnetów przysługuje także specjalny rabat – przez cały okres ważności karnetu za każde zakupy w Strefie Miedzi zapłacisz 10 procent taniej!
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-rl.pl/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna