Aktualności

Klub

Startuje aplikacja Miedzi!

14.01.2022, 16:40
Rusza oficjalna aplikacja Miedzi Legnica, dedykowana specjalnie naszemu klubowi. Dzięki niej nie tylko będziecie na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi informacjami dotyczącymi zielono-niebiesko-czerwonych, ale także wesprzecie Miedziankę.

W aplikacji Miedzi znajdziecie aktualności oraz najważniejsze informacje o klubie. Znajduje się niej również specjalna tablica, na której każdy kibic będzie miał możliwość podzielić się swoimi opiniami, komentować i lajkować. Dzięki temu sympatycy Miedzi będą jeszcze bliżej klubu. Z kolei za sprawą modułu finansowego będą mogli wspierać Miedziankę. 
 
Zakupów z użyciem aplikacji dokonać można stacjonarnie u lokalnych partnerów Miedzi, a także internetowo wśród ponad 1000 sklepów. Aby wspierać klub poprzez codzienne zakupy u lokalnych partnerów należy dodać w aplikacji dowolną kartę płatniczą, podając jej 16-cyfrowy numer. Zapłata u partnera dodaną kartą sprawi, że część środków z dokonanej transakcji trafi na konto klubu. Każdy punkt partnerski dobrowolnie deklaruje, jakim procentem podzieli się z Miedzią. 
 
Natomiast w przypadku zakupów internetowych środki  na konto klubu trafią wówczas, gdy kibic do sklepu internetowego przejdzie przy użyciu aplikacji lub z poziomu przeglądarki internetowej po zainstalowaniu dedykowanej wtyczki (premiera wkrótce). Środki uzyskane z użytkowania aplikacji za każdym razem wesprą zadeklarowany przez klub cel.  
 
Jak stać się partnerem aplikacji?
 
Każda firma w Legnicy dołączyć może do lokalnych partnerów Miedzi w aplikacji, dzięki czemu wesprze Klub i uzyska korzyści dla prowadzonej działalności! Uczestnictwo w projekcie wiąże się z szeregiem korzyści. Przedsiębiorca zyskuje nowych lokalnych klientów (kibic wybiera te marki, które wspierają jego klub), reklamę w aplikacji oraz na stronie Miedzi i stadionie oraz możliwość wysyłania powiadomień „push” bezpośrednio na telefon klientów. Informacja o każdej firmie, która dołączy do grona partnerów Miedzi Legnica w aplikacji pojawi się na klubowej stronie internetowej, w mediach społecznościowych Miedzi, a także w komunikacie spikerskim podczas zawodów rozgrywanych na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy. 
 
Wejście do aplikacji jest bardzo szybkie i proste. Nie wymaga żadnych instalacji czy szkoleń, nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Nie trzeba wykupywać żadnego abonamentu. Trzeba posiadać jedynie możliwość płatności kartą. Uczestnicy programu dzielą się z Miedzią procentem od transakcji zarejestrowanymi kartami. Przedsiębiorca sam decyduje jaki procent od każdej kwoty wydanej przez kibica przekaże dla Klubu. 
 
Zainteresowanym na wszelkie pytania odpowie Jakub Watral, z którym kontaktować można się wysyłając wiadomość na adres jakub.watral@miedzlegnica.eu lub dzwoniąc pod nr 503 995 943. Zgłoś się do nas, dzięki temu wesprzesz klub i zdobędziesz nowych klientów!
 
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl