Trampkarze zgasili juniorów Iskry

10.03.2014, 18:27

hubert_lysy.jpgTrampkarze Miedzi Legnica występujący w Lidze Dolnośląskiej podejmowali w meczu sparingowym juniorów młodszych Iskry Kochlice. Gracze Huberta Łysego urządzili sobie festiwal strzelecki pokonując rywali aż 9:3.

W pierwszej połowie spotkanie było wyrównane. Zarówno jedna i druga drużyna stwarzała sobie sytuacje bramkowe. Pierwszą bramkę dla Miedzi w 10 minucie strzelił Zagórski. Siedem minut później Iskra wyrównała, a w 36 minucie wyszła na prowadzenie, co podrażniło tylko zespół gospodarzy. Już dwie minuty później wyrównał Bazan, a bramkę do szatni strzelił Skotarczak.

Druga połowa należała do Miedzi. Kilka minut po wznowieniu gry Adamczewski przerzucił piłkę 50  metrowym podaniem do Grabowskiego, który pięknym lobem pokonał bramkarza Iskry. Już minutę później Bazan odebrał piłkę w środku pola i idealnie podał do Skotarczaka, który nie miał problemu z bramkarzem i strzelił na 5:2. W 57 minucie Iskra zdobyła trzecią bramkę. Minuta wystarczyła naszym zawodnikom aby zdobyć kolejnego gola. Tym razem strzelcem był Skotarczak, który tym golem uzbierał hattrick. W 74  i 76 minucie gry dwa trafienia zalicza Eryk Kuczyński. Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego wynik meczu na 9:3 ustala Dworakowski.

Miedź Legnica - Iskra Kochlice junior młodszy 9:3 (3:2)

Bramki: 10 Zagórski, 38 Bazan, 40, 54, 58, Skotarczak, 53 Grabowski, 74, 76 Kuczyński E., 79 Dworakowski.

Miedź Legnica: Woliński - Wójtów, Maksymowicz, Kuczyński P., Adamczewski - Bazan, Puszczyński, Skotarczak, Mazur, Zagórski - Kuczyński E. Grali także: Szpak, Grabowski, Czyżewski, Maciejewski, Dworakowski, Grzeszczyk