Aktualności

Klub

Trwa przedsprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem!

19.11.2023, 18:00
Miedź pozostaje w strefie barażowej, dającej na koniec sezonu możliwość gry o awans do PKO BP Ekstraklasy i w końcówce rundy powalczy, by znaleźć się jak najwyżej w tabeli przed przerwą zimową! W Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu trwa przedsprzedaż biletów na spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec (niedziela, 26 listopada, godz. 18:00). Wspomóżmy naszą drużynę i zapełnijmy Stadion Miejski im. Orła Białego w Legnicy. Cała Miedź zawsze razem!

Pojedynkom z Zagłębiem Sosnowiec zawsze towarzyszą wielkie emocje. Z tym rywalem zarówno odnosiliśmy wspaniałe zwycięstwa, jak i przełykaliśmy gorycz smutnych porażek. Starcia z czterokrotnymi wicemistrzami Polski i czterokrotnymi zdobywcami krajowego pucharu, bez względu na pozycję obu ekip w tabeli, zawsze dostarczały nam jednak niesamowitych sportowych przeżyć. Nie inaczej będzie w niedzielę 26 listopada na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy!
 
Trwa przedsprzedaż biletów na pojedynek z Zagłębiem Sosnowiec! Wszystkich kibiców wybierających się na spotkanie z drużyną znad Brynicy zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. Tak, by uniknąć niepotrzebnych kolejek w dniu meczu. Przypominamy również, iż kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00, a w soboty od godz. 10:00 do 14:00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie).
 
Przy zakupie biletu lub karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.
 
 
CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI Z ZAGŁĘBIEM:
Trybuna A/B: 35 zł
Trybuna C: 30 zł
Sektor Rodzinny: 45 zł*
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.
 
GODZINY OTWARCIA STREFY MIEDZI:
poniedziałek - piątek 9:00-16:00,
sobota: 10:00-14:00.
W dni meczowe godziny otwarcia sklepu mogą ulec zmianie.

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/