Aktualności

Akademia

Uśmiechy, prezenty i nagrody z Akademią Miedzi i PKO BP – FOTO

12.10.2021, 10:56
W minioną niedzielę na sztucznym boisku przy ul. Hetmańskiej odbył się pierwszy Festiwal Piłkarski dla najmłodszych organizowany we współpracy Akademii Miedzi i PKO BP. Przedsięwzięcie okazało się strzałem w „dziesiątkę” i przyciągnęło do Parku Miejskiego prawe 150 zawodników i zawodniczek oraz ich rodziny. Zabawa była świetna. Dziękujemy, że byliście z nami.

Niedzielny festiwal organizowany wspólnie przez Akademię Piłkarską Miedzi Legnica oraz PKO Bank Polski Odział 1 w Legnicy okazał się sporym sukcesem. Wspaniała pogoda, 14 boisk do gry oraz mnóstwo pozytywnej energii, uśmiechu, rywalizacji, a zarazem prezentów i nagród dla uczestników. Poza tym, pokaz freestyle football w wykonaniu Brzezika – JF – Just Freestyle oraz strefa zabaw i grilla, a także możliwość przybicia piątki i zrobienia sobie zdjęcia z zawodnikami Miedzi Legnica były wystarczającym powodem, aby spędzić dzień z Miedzią i PKO BP Odział 1 w Legnicy.

Turniej odbywał się na sztucznym boisku przy ul. Hetmańskiej. Wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na trójki, w których rywalizowali. Każde dziecko przy rejestracji otrzymało upominek gadżetów od PKO BP Odział 1 w Legnicy. W środku znajdował się zeszyt, książki dla dzieci o aktywnym trybie życia i zdrowym odżywianiu, opaska na rękę, piłka „zośka”, karty na gry dla dzieci i ołówek. Ogółem takich prezentów rozdano prawie 150. Po zakończeniu gier na uczestników czekała kolejna niespodzianka. Tym razem wszyscy wzięli udział w loterii, gdzie wygrywał każdy los. Dodatkowo młodzi piłkarze otrzymali piłkę oraz rozkładaną bramkę aby mieć możliwość szlifowania umiejętności w swoim ogródku lub na podwórku.

- Festiwal Piłkarski Miedzi Legnica z PKO Bank Polski Odział I w Legnicy był dniem pełnym uśmiechu i radości dla każdego dziecka, czyli główny cel został osiągnięty. Gra w piłkę nożną, pokaz freestyle, spotkanie z zawodnikami pierwszego zespołu, zdjęcia z Lwem Miedziakiem i to, co dla dzieci jest równie ważne, czyli ogrom prezentów na zakończenie festiwalu. Wielkie podziękowania należą się Pani Magdalenie Dyrcz - dyrektor I Oddziału PKO Bank Polski w Legnicy, dzięki której mogliśmy zapewnić naszym małym uczestnikom liczne prezenty i nagrody. Nasz wspólny event pokazał, że współpraca ludzi dla dobra projektu, który ma służyć dzieciom jest bezcenna - podsumował Tomasz Syska dyrektor Akademii Miedzi.

Zapraszamy do obejrzenia mega galerii zdjęć z tego wydarzenia.


FOTO:B.Hamanowicz/miedzlegnica.eu

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl