Aktualności

Akademia

Wojciech Małek na stażu w APML

22.04.2024, 19:00
Wojciech Małek trener zespołu U15 II Ślęzy Wrocław, to kolejny szkoleniowiec, który odbył staż trenerski w Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica.

Wojciech Małek będący od czterech lat sternikiem drugiego zespołu U15 w Ślęzy Wrocław w minionym tygodniu odbył staż trenerski w Akademii Miedzi. Dzięki niemu mógł przekonać się jak wygląda praca w piłce jedenastoosobowej na wysokim szczeblu. Przez poprzedni tydzień bacznie przyglądał się naszemu zespołowi U14, który aktualnie występuje w I Lidze Wojewódzkiej.  

- "Przyjeżdżając na staż do Miedzi Legnica chciałem zobaczyć jak funkcjonuje Akademia Piłkarska Miedzi Legnica i jaką wizje mają trenerzy, jak podchodzą do treningu oraz jakie środki stosują. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ zostałem bardzo serdecznie przyjęty przez cały sztab, nie tylko tutaj w drużynie U14, gdzie miałem przyjemność pracować z trenerem Jakubem Zaczykiem . Miło było spotkać kolegów, z którymi wcześniej pracowałem w Ślęzie Wrocław. Podsumowując jestem pozytywnie zaskoczony poziomem pracy i zaangażowania w klubie, intensywność i ułożenie treningu tak, aby przerwy były jak najmniejsze. Podczas tego stażu wyniosłem wiele, np. uczę się piłki i chciałem zobaczyć jak w Miedzi Legnica wszystko funkcjonuje pod kątem organizacyjno-sportowym" - mówi Wojciech Małek.


Zapraszamy trenerów, którzy chcieliby również odbyć staż trenerski w Akademii Miedzi do kontaktu z trenerem Gustawem Sadowskim Koordynatorem Staży Trenerskich w APML 
—-------------------------------------
 Koordynator staży trenerskich w Akademii Miedzi
 Trener Gustaw Sadowski
 tel. 503 389 633
 e-mail: gustaw.sadowski@miedzlegnica.eu
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/