Aktualności

Akademia

ZAPOWIEDŹ CLJ U15: Czy to będzie Wielki Czwartek Miedzi?

27.03.2024, 13:11
W najbliższy czwartek Miedź Legnica CLJ U15 wyjedzie do Opola rozegrać spotkanie ligowe z Odrą. Obie drużyny bezpośrednio sąsiadują ze sobą w tabeli i na koncie mają po jednym punkcie. W czwartek może okazać się, że któraś z drużyn się przełamie. My liczymy, że będzie to Miedź.

W Wielki Czwartek podopieczni trenera Jakuba Grabowskiego powalczą o punkty z Odrą Opole. Legniczanie i Odra to sąsiedzi w tabeli. Obie drużyny mają na koncie po 1 punkcie, a jedyna różnica pomiędzy nimi to bilans bramkowy.

Odra dotychczas zremisowała tylko jeden mecz (0:0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała) i zaliczyła trzy porażki (2:3 z Górnikiem Zabrze, 1:3 z Rakowem Częstochowa i 0:6 ze Stadionem Śląskim Chorzów). Zespół z Opola zdobył 3 gole i stracił 12 bramek. Miedź natomiast ma gorszy bilans bramek straconych, bo dotychczas ma ich na koncie 17 przy 3 golach strzelonych.

Nie ma co ukrywać, że czwartkowe spotkanie będzie dla obydwu drużyn bardzo ważne, bo jak nie teraz, to kiedy? Dla Miedzi jest to zdecydowanie najlepsza szansa na pierwszy komplet punktów ligowych i dobre humory podczas zbliżających się świąt.

- Jesteśmy po wymagającym spotkaniu, które musimy zostawić za sobą. Skupiamy się na kolejnym meczu i staramy się konsekwentnie pracować. Chcemy zagrać dobre spotkanie i pokazać na co nas stać – wyjaśnia trener Jakub Grabowski.

Mamy nadzieję, że tak będzie i Miedź sięgnie po komplet oczek w tym spotkaniu i przerwie złą wiosenną passę.

Początek spotkania Odra Opole – Miedź Legnica w ramach CLJ U15 w najbliższy czwartek o godz. 11.00. Przeprowadzimy z tego meczu relację live na naszym facebooku oraz twitterze.  


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/