Aktualności

Akademia

ZAPOWIEDŹ CLJU15: Miedź podejmuje mistrza jesieni

17.11.2023, 16:00
W ostatnim tegorocznym meczu ligowym w ramach rozgrywek CLJ U15 Miedź Legnica podejmie w Strzegomiu Śląsk Wrocław. Nasi rywale w minionej serii gier zapewnili sobie mistrzostwo jesieni w grupie C. Jak Miedź ma zamiar przeciwstawić się rywalom?

Śląsk Wrocław w pierwszym spotkaniu pokonał Miedź na własnym terenie 4:0. Do rewanżu nasi piłkarze podejdą już mądrzejsi o doświadczenie z Wrocławia. Mimo to, mecz ze Śląskiem na pewno nie będzie należał do łatwych.

-  To będzie z pewnością wymagające spotkanie. My natomiast, skupiamy się przede wszystkim na sobie i naszym sposobie gry – krótko mówi trener Grabowski.

Miedź na pewno chciałaby zakończyć rudę zwycięstwem. Jednak aby tego dokonać, trzeba wyeliminować błędy z ostatniego spotkania z Górnikiem Zabrze.

- To było trudne spotkanie, w dodatku od 20 minuty graliśmy w osłabieniu. Natomiast, na każdym treningu pracujemy po to, żeby stawać się lepszymi zawodnikami. To ma realnie wpływać na podejmowanie skutecznych decyzji w trakcie gry – mówi Jakub Grabowski.

Legniczanie mieli na poprawę niedociągnięć cały ubiegły tydzień. Jak twierdzi szkoleniowiec naszej drużyny, miniony okres treningowy był owocny.

- Nastawienie jest właściwe, zawodnicy są skupieni na sobie i z perspektywy tygodnia wykonaliśmy dobrą pracę. Mam nadzieję, że będzie ona widoczna w naszych działaniach – dodaje trener Grabowski.

Miedź Legnica podejmie Śląsk Wrocław w sobotę 18 listopada, a mecz rozpocznie się o godzinie 11.00. Tradycyjnie zapraszamy do śledzenia pisanej relacji live z tego spotkania na naszych mediach społecznościowych.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/