LDJS: Bobrzanie rozbici!

14.09.2013, 14:15

ldjs_konfeks_legnica_-_12.jpgKolejne zwycięstwo odnieśli juniorzy starsi Miedzi Legnica. Podopieczni Chrystiana Serkiesa rozprawili się w wyjazdowym meczu LDJ z Bobrzanami Bolesławiec aplikując rywalom aż pięć bramek!

Legniczanie wywieźli z Bolesławca trzy punkty pewnie pokonując Bobrzan 5:2. Początek spotkania nie zapowiadał jednak tak wysokiego zwycięstwa. Pierwszą bramkę tego meczu już w 2 minucie zdobyli gospodarze. Legniczanie odpowiedzieli trafieniem Wasilewskiego w 15 minucie. Od tego momentu mecz zaczął układać się po myśli Miedzi. Jeszcze przed przerwą wynik podwyższyli Miazga i Rusiecki.

Na drugą połowę legniczanie wyszli zmotywowani, co zaowocowało bramką Klagą w 50 minucie. Później w grę naszego zespołu wkradło się rozluźnienie, co natychmiast zostało wykorzystane przez gospodarzy, którzy zdołali strzelić drugą bramkę. Miedź nie pozwoliła jednak Bobrzanom na nic więcej, a wynik na 5:2 w 80 minucie ustalił Dworak.

Bobrzanie Bolesławiec – Miedź Legnica LDJS 2:5 (1:3)

Bramki dla Miedzi: 15 Wasilewski , 38 Miazga, 44 Sz. Rusiecki, 50 Klag, 80 Dworak.

Miedź: Lizak- Walaszek, Miazga (46 Dyrda), Szczęsny (85 Regulski) Bruliński, Szpilka, Sz. Rusiecki, Michalik (46 Klag), J. Rusiecki, Myrta (68 Dworak), Wasilewski (46 Cebulski)