LDT, LDM: Dwa mecze i tylko trzy punkty

09.09.2013, 12:53

IMG_1026.jpgW ramach rozgrywek Ligi Dolnośląskiej Trampkarzy i Młodzików nasze zespoły wyjechały w pierwszej serii gier do Środy Śląskiej. Legniczanie w konfrontacji z miejscową Polonią zdobyli tylko trzy punkty w czym zasługa podopiecznych trenera Huberta Łysego.

Całe spotkanie odbywało się pod dyktando  zespołu z Legnicy. Już w pierwszej minucie Miedź Legnica mogła wyjść na prowadzanie, niestety po błędzie bramkarza Polonii dobrej sytuacji nie wykorzystał Kuczyński. W 7 minucie sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez tego samego gracza. Z minuty na minutę przewaga Miedzi rosła, a bramki były tylko kwestią czasu. W 11 minucie gry  Wasiuk zdobył pięknego gola po strzale zza pola karnego. Czternaście minut później Łukasz Kubań został ukarany żółtą kartką za dyskusję z sędzią. Mimo znakomitych okazji wynik nie zmienił się i do przerwy Miedź prowadziła 1:0. Po przerwie obraz spotkania nie zmieniał się. Miedź nadal atakowała i stwarzała sobie sytuacje bramkowe. W 39 minucie na 2:0 podwyższył Bartłomiej Kubań. Na 3:0 Zagórski. W 58 minucie meczu sędzia podyktował rzut karny, a pewnym strzałem z 11 metrów gospodarze zdobyli bramkę. W 65 minucie meczu Zagórski strzelił swoją drugą bramkę. Wynik meczu ustalił Puszczyński.

Młodzicy nie będą wspominać wyprawy do Środy Śląskiej pozytywnie. Legniczanie w swoim pierwszym ligowym meczu przegrali z Polonią 0:4.

Polonia Środa Śląska LDT - Miedź Legnica LDT 1:5 (0:1)

Bramki: Strata bramki 59' - Wasiuk 11',  Kubań Bartłomiej 39', Zagórski 55' 65', Puszczyński 68'

Miedź Legnica: Woliński Mateusz (36' Ziółkowski Oskar) - Wójtów Maciej (47' Czyżewski Kajetan), Maksymowicz Adrian (36' Socha Adrian), Stachowski Kacper, Wasiuk Radosław - Czuba Łukasz, Kubań Łukasz (50' Grabowski Dawid), Kułyk Kacper (36' Adamczewski Adrian), Kubań Bartłomiej, Bazan Piotr (32' Puszczyński Aleksander) - Kuczyński Eryk (45' Zagórski Filip).