LDT, LDM: Trampkarze Miedzi liderem rozgrywek

16.09.2013, 13:07

IMG_1193.jpgPodopieczni trenera Huberta Łysego po dwóch kolejkach Ligi Dolnośląskiej Trampkarzy zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Miedź zajmuje pierwszą lokatę dzięki lepszej różnicy bramek niż drugie Zagłębie Lubin i trzeci Polar Wrocław. Warto wspomnieć przy tej okazji, że podopieczni trenera Łysego stracili do tej pory tylko jednego gola zdobywając czternaście.

W ostatniej kolejce gier nasi trampkarze podejmowali Victorię Świebodzice, której zaaplikowali aż dziewięć goli. Cały mecz odbywał się pod dyktando gospodarzy. Victoria praktycznie nie stwarzała sytuacji bramkowych.

Pierwsza bramka padła w 13 minucie po strzale Wójtówa zza pola karnego. Lot piłki zmienia Kuczyński umieszczając ją w bramce. W 20 minucie Maksymowicz wybija piłkę głową z własnego pola karnego do Wasika, który podaje do Maksymowicza na 30 metr boiska, a ten strzela bramkę po 60 metrowym rajdzie. Tuż przed przerwą w Łukasz Kubań zagrywa piłkę prostopadłą do Bartłomieja Kubania, który precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza gości.  Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Miedź cały czas atakowała i strzelała kolejne bramki. W 38 minucie swoją drugą bramkę zdobywa Bartłomiej Kubań. Już po minucie podwyższa Dworakowski. W 52 minucie po uderzeniu głową Sochy, piłkę do bramki z najbliższej odległości dobija Adamczewski. Osiem minut później bezpośrednio z rzutu rożnego gola zdobywa Bazan. Ósmą bramkę dla Miedzi strzela Adamczewski, a wyniki meczu na 9:0 ustała w Dworakowski.

Miedź Legnica - Victoria Świebodzice 9:0 (3:0)

Bramki: 13' Kuczyński, 20' Maksymowicz, 33' 38'Kubań Bartłomiej, 39' 65' Dworakowski, 52' 61' Adamczewski, 60' Bazan

Miedź Legnica: Woliński - Wójtów, Maksymowicz, Stachowski (36' Socha), Wasiuk (45' Czyżewski) – Czuba (40' Puszczyński), Kubań Ł, Kułyk 36' Dworakowski Patryk), Kubań B (40' Bazan), Zagórski (45' Grabowski) - Kuczyński (36' Adamczewski).

W spotkaniu młodzików w ramach Ligi Dolnośląskiej podopieczni Wojciecha Górskiego pokonali Victorię Świebodzice 2:0. Obydwie bramki dla legniczan zdobył Patryk Szwedzik.