Poziom rośnie, sponsorów przybywa

18.09.2013, 14:14

IMG_9341.jpgZa nami kolejne wtorkowe granie w ramach Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Tym razem rywalizacja toczyła się przy sztucznym oświetleniu i można śmiało stwierdzić, że wpłynęło to mobilizująco na wszystkich grających. Mecz był bardzo zacięty i zakończył się wynikiem 7:6 dla Miedzi Legnica. Wśród uczestników grania, pojawił się także nowy sponsor naszego klubu.

Mecz był bardzo zacięty, choć po pierwszej części 5:2 prowadzili pracownicy i trenerzy Miedzi Legnica, którzy grali w przewadze jednego gracza. Po przerwie siły się wyrównały, ponieważ kontuzji doznał Paweł Kościółek kierownik Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Szybko jednak przeprowadzony został transfer jednego  z graczy i sytuacja się wyrównała. Zespół przedsiębiorców rozpoczął pogoń za wynikiem i ostatecznie doprowadził do rezultatu 7:6. Wygrali pracownicy Miedzi, ale taki wynik był także dużą zasługą Roberta Pacyniaka strzegącego bramki przedsiębiorców i nowego sponsora naszego klubu.