4 Liga: Miedź II przekroczyła Granicę

03.11.2013, 17:26

4 Liga: Miedź II przekroczyła Granicę4 Liga: Miedź II przekroczyła Granicę

2013_miedz_2_granica_bogarynia_-_29.jpgPodopieczni Władysława Morocha bez najmniejszych problemów zdobyli komplet punktów w pojedynku z Granicą Bogatynia. Legniczanie przez cały mecz kontrolowali sytuacje na boisku i zdobywali gole. Debiut w barwach Miedzi zaliczył Marcin Burkhardt, który mógł nawet zdobyć bramkę, ale zabrakło naprawdę nie wiele.

Miedź objęła prowadzenie oddając pierwszy strzał na bramkę. Z rzutu wolnego dośrodkował Burkhardt a głową dośrodkowanie wykończył Patryk Kiełpiński. Niecałe 10 minut później po dograniu na ósmy metr Bartczaka, właśnie popularny „Bury” nie trafił w światło bramki z pierwszej piłki. W pierwszej połowie szanse na gole mieli jeszcze Bartczak i Wosiek. Ogółem przewagę naszego zespołu dokumentuje statystyka, dzięki której wiemy, że Miedź II w pierwszej części gry oddała aż 15 strzałów na bramkę gości.

Po przerwie przewaga legniczan jeszcze wzrosła a co za tym idzie Miedź poprawiła także statystykę bramkową. Na 2:0 podwyższył płaskim strzałem zza pola karnego Kamil Zieliński. W 64 minucie po akcji Garuch, Murawski, Zatwarnicki, ten ostatni trafił do bramki. Siedem minut później z rzutu rożnego dośrodkował Garuch a piłkę do bramki strzałem głową skierował Piotr Kasperkiewicz. Wynik meczu ustalił w 88 minucie Marcin Garuch. Filigranowy pomocnik Miedzi trafił tego dnia jeszcze w słupek, a Patryk Murawski nie wykorzystał znakomitej okazji sam na sam. Miedź pewnie wygrała 5:0.

Miedź II Legnica – Granica Bogatynia 5:0 (1:0)

Bramki: 6 Kiełpiński, 58 Zieliński, 64 Zatwarnicki, 71 Kasperkiewicz, 88 Garuch.

Miedź II Legnica: Bledzewski – Bartczak (46 Kasperkiewicz), Księżniakiewicz, Wosiek (56 Bany), Grittner, Burkhardt (46 Garuch), Wichłacz, Zieliński, Oleksa, Kiełpiński (60 Murawski), Zatwarnicki,