CLJ: Pierwszy sparing do przodu

26.01.2014, 17:27

clj-statystyki.jpgOd zwycięstwa rozpoczęli serię gier sparingowych juniorzy Miedzi Legnica występujący w Centralnej Lidze Juniorów. Podopieczni Bartosza Szymczyka po dobrym spotkaniu pokonali rówieśników z Polonii Leszno 3:1. W legnickiej drużynie wystąpiło kilku testowanych zawodników.

Miedź jako pierwsza wyszła na prowadzenie. Marcin Wasilewski wyszedł sam na sam z bramkarzem i dał legniczanom prowadzenie. Goście wyrównali po prostopadłym podaniu w pole karne strzeżone przez Matuszaka. Miedź jeszcze przed przerwą wyszła na prowadzenie. Jakub Polanowski uderzył pod poprzeczkę a golkiperowi Polonii nie pozostało nic innego jak wyjąć piłkę z siatki. Miedź miała przed przerwą jeszcze dwie sytuacje, których nie wykorzystali Wójcik i jeden z testowanych graczy. Trzeciego gola legniczanie zdobyli już po przerwie. Po faulu w polu karnym pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Wojciech Kulasa.

Miedź Legnica CLJ – Polonia Leszno CLJ 3:1 (2:1)

Bramki dla Miedzi: Wasilewski, Polanowski, Kulasa (k)

Miedź Legnica: Matuszak (zawodnik testowany) - Krzanowski(zawodnik testowany),Wachowiec, Miazga, Rybka (46 Zatwarnicki), Polanowski (46 Kulasa), Krawczun (testowany), Gołębiewicz (46 Światły), Wójcik (46 Dyrda), Motyka (testowany) - Wasilewski (46 Tulik)