Aktualności

Akademia

Gabriel Rzepniewski zawodnikiem Miedzi Legnica U17

02.02.2024, 16:00
Zespół Miedzi Legnica U17 zasila Gabriel Rzepniewski. 16-letni obrońca z zielono-niebiesko-czerwonymi związał się dwu i pół letnią umową.

Urodzony w 2007 roku środkowy defensor przygodę z piłką rozpoczął w Jagielloni Białystok. Ostatnie lata spędził w Akademii Piłkarskiej Junior Białystok, z której przechodzi do Miedzi Legnica U17. Z naszym klubem związał się do 30.06.2026 roku.
 
- Czuję, że zostałem doceniony przez Akademię Piłkarską Miedzi Legnica. Do transferu skłonił mnie fakt, że widzę tutaj bardzo duży potencjał i świetną atmosferę. Przed przyjściem było bardzo dużo przemyśleń, ze względu chociażby na różnicę kilometrów, ale po skrupulatnym spojrzeniu na sprawę, uznałem, że w Miedzi Legnica jest duża szansa na rozwój. Dzięki tym przenosinom mogę osiągać w piłce jeszcze więcej. Na koniec chciałbym podziękować moim trenerom z Akademii Piłkarskiej Junior Białystok za te wszystkie lata oraz za to, że w chwilach, gdy nie czułem się dobrze, pomagali mi podnieść się - powiedział Gabriel Rzepniewski po związaniu się z legnickim klubem.
 
Gabriel, witamy nad Kaczawą i życzymy powodzenia w  zielono-niebiesko-czerwonych barwach!
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/