IV liga: Miedź II wciąż niepokonana

07.09.2014, 14:06

2014_Miedz_2_-_aks_strzegom_3-1_-_37.jpgMiedź II Legnica w piątej serii spotkań podejmowała na własnym terenie AKS Strzegom. Gracze prowadzeni przez trenera Piotra Jacka spisali się  bardzo dobrze, pewnie pokonując przeciwników 3:1.

Miedź bardzo szybko wyszła na prowadzenie. W 9 minucie Nowak dośrodkował w pole karne a głową wykończył akcję Wojciech Kulasa. W 37 minucie goście wyrównali po rzucie rożnym. Po przerwie goście zyskali chwilową przewagę podczas której Dominik Budzyński miał okazję do zaprezentowania swoich bramkarskich umiejętności. Miedź ponownie zaskoczyła w 58 minucie. Pięknym podaniem popisał się Keon Daniel a piłkę w bramce umieścił Mateusz Zatwarnicki. W 80 minucie Bartosz Machaj dograł wzdłuż bramki do wchodzącego Wasilewskiego, który ustalił wynik meczu. Legniczanie mieli jeszcze kilka dobrych okazji do zdobycia gola, których niewykorzystani.

Miedź II Legnica – AKS Strzegom 3:1 (1:1)

Bramki dla Miedzi: 9 Kulasa, 58 Zatwarnicki, 80 Wasilewski

Miedź II: Budzyński – Bartczak, Księżniakiewicz (46 Tanżyna), Bany (82 Wosiek), Oleksa (46 Machaj), Nowak (46 Daniel), Zieliński, Wichłacz, Kasperkiewicz (72 Wasilewski), Kulasa, Zatwarnicki (58 Wojciechowski).