IV Liga: Wypadek przy pracy na boisku lidera

17.05.2014, 21:05

2014_miedz_2_-_olimpia_kowary_-_8.jpgMiedź II Legnica w 26 kolejce mierzyła się w Brzegu Dolnym z liderem tabeli. Legniczanie praktycznie przez cały mecz nie schodzili z połowy gospodarzy a mimo to, przegrali. KP Brzeg Dolny tym zwycięstwem bardzo przybliżył się do awansu do III ligi.

Pierwsza część meczu tak jak i całe spotkanie prowadzone było pod dyktando legniczan. Miedź utrzymywała się przy piłce i kontrolowała grę.  Dobrych sytuacji do zdobycia prowadzenie nie wykorzystali Kamil Zieliński i Tomasz Wojciechowski. Ten pierwszy wyszedł sam na sam z bramkarzem i uderzył niecelnie. Natomiast Wojciechowski po dośrodkowaniu w pole karne z pięciu metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki uderzając z woleja. W drugiej połowie gospodarze zdobyli jedynego gole w tym meczu. W 63 minucie po zamieszaniu podbramkowym, jeden z piłkarzy z Brzegu, uderzył mocno pod poprzeczkę i nie dał szans Budzyńskiemu.  Miedź próbowała gonić wynik i stwarzała zagrożenie szczególnie ze stałych fragmentów gry. Niestety nie udało się doprowadzić do wyrównania i mecz zakończył się przegraną Miedzi II 0:1.

KP Brzeg Dolny – Miedź II Legnica 1:0 (0:0)

Miedź II Legnica: Budzyński - Bartczak, Wosiek, Księzniakiewicz, Grittner, Wichłacz, Zieliński, Wojciechowski (75 Kulikowski), Kucharski, Kiełpiński (65 Szymański), Krawczun(75 Wasilewski).